Skocz do zawartości


napisz program który wypisze wszystkie pary liczby bliźniaczych z przedziału 2 3000

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: napisz program który wypisze wszystkie pary liczby bliźniaczych z przedziału 2 3000


[Pascal] Kilka zadań

Witam zadano mi zadanie na PS, nie byłem na żadnej lekcji nie wiem jak to zrobić proszę o możliwe napisane mi tych zadań oto one:Zad.1Dana jest liczba naturalna k typu byteNapisz program który obliczy wartość potęgi 3 do k Zad.2 Napisz...

[pascal] Liczby pierwsze

Witam.Mam zrobić program, który wypisze wszystkie liczby pierwsze z przedziału podanego przez użytkownika.Zrobiłem taki program w języku php i nie miałem...

Transformacja wyglądu z Windows XP na Mac OS X Leopard

Transformacja wyglądu z Windows XP na Mac OS X LeopardUwagi przed wykonaniem HowTo na komputerze:1.Wszystkie czynności robisz na swoją odpowiedzialność. Ja kuba144, moderacja i administracja forum nie odpowiadają za wszelkie szkody wynikające z wad instalowanego oprogramowania zamieszczanego w poradniku2.Polecam...
  • Porady Windows
  • napisane 17 11 2008 16:12
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 9720

Porady i sztuczki do Windows 7

Windows 7 można w dużym stopniu konfigurować dlatego w tym artykule podam parę sposobów na dostosowanie systemu do własnych potrzeb. W artykule będzie opisane jak zmienić interfejs programu oraz pare sztuczek.Zapraszam do lektury:D1.Gadżety systemu Windows 7Gadżety to "ikony" aplikacji pozwalające użytkownikom na dotarcie do niezbędnych...
  • Porady Windows
  • napisane 09 11 2011 21:37
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 91673

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1400zł do 6500zł na STYCZEŃ

WITAMOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. ...

Pogaduchy

Przepraszam, że znowu o Piotrim, ale napisałem do niego na gg:CODE-BOXJa 12:10:19Witam.Jestem jednym z głównych właścicieli serwisu tweaks.pl.Piszę, gdyż chcę Pana powiadomić, iż została przeciwko panu wytoczona sprawa sądowa, z zarzutem stręczycielstwa i oraz narażenia na stratę mienia. Jeśli chce to pan jakoś rozwiązać niech pan odpisze. Za te 'wybryki' grozi 20000zł grzywny lub...

Logi - błąd stery bądź flash player

WitamNiedawno zmieniłem system na stary dobry XP 32-bit Pro. Po instalacji jednak sterowników oraz kilku uaktualnień do flash playera i mozilii komputer zaczął wolniej chodzić, zwykłe youtube się często wiesza i niektóre strony nie chodzą w pełni. Być może to wina flash playera, który gryzie się z przeglądarką bądź nowego oprogramowania do karty graficznej. Poniżej zrzut z OTL:KOD z OTL.txtOTL...

Logi - Komputery traca połączenie z siecią

Od jakiegoś czasu walczę bezskutecznie z pewnym problemem. W biurze mam podpięte pod switcha trzy komputery i drukarkę sieciową. Jakieś trzy tygodnie temu zauważyłem, że wszystkie komputery w biurowej sieci tracą na jakiś czas połączenie z internetem - zdarzało się, że wystarczyło wyłączyć losowo jeden z nich i wszystko wracało do normy. Postanowiłem...

FAQ dotyczące częstych problemów ze sprzętem i system WinXP

Dlaczego system się wiesza, komputer sam się resetuje, wyłącza lub o zgrozo nie włącza. Opis częstych problemówPoradnik pisany jest dla osób mających problemy z komputerem lub systemem Windows XP(niestety nie posiadam Visty dlatego poradnik jest na XP, choć wiele z tu opisanych porad można wykorzystać w Viscie. Nie kiedy są tylko minimalne różnice), najpopularniejszym systemem operacyjnym jak...
  • Porady Windows
  • napisane 25 02 2008 19:17
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 41512

rok 2012

Na Słońcu pojawiła się plama, która zapoczątkowuje kolejny 11- letni cykl aktywności słonecznej. Na zaprezentowanym zdjęciu widać dużą plamę oznaczoną numerem 10980, jeszcze z poprzedniego cyklu oraz niewielką nową (nr 10981), która zwiastuje cykl nr 24.Jednak, aby naukowcy uznali, że cykl nr 24 stał się dominujący, musi pojawić się jeszcze wiele nowych plam.Plamy słoneczne to obszary na...
  • Paranormalne
  • napisane 21 07 2008 19:10
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 18077

[Poradnik] Pomocne zagadnienia, porady i sztuczki w programie MS Excel

Pomocne zagadnienia, porady i sztuczki w programie MS Excel Poradnik stworzony dla wersji 2010, ale kompatybilny z innymi wersjami, jak 2007 i 2013 (niektóre polecenia mogą znajdować się w innym miejscu, ale na pewno będą w programie). Wybrane zagadnienia, które najczęściej sprawiały problemy lub były ciekawe...
  • Oprogramowanie
  • napisane 27 01 2015 17:09
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 13796

NaviExpert – Nawigacja bez korków! Na Twój Telefon Komórkowy

Strona domowa producenta NaviExpert: www.naviexpert.plCo to jest NaviExpert (skrót NE)?NaviExpert jest program nawigacji dla telefonów komórkowych posiadających, obsługę aplikacji JAVA, kolorowy wyświetlacz i posiadających bluetooth. Jest nawigacją On-Line, która pobiera najnowsze mapy i punkty POI z serwera. Jak to działa?Najpierw nasz GPS określa...

[vb .net]Algorytmy + struktury danych

Witam potrzebuje przetłumaczycz ten kod na kod w visualu basicu net. 2005Chodzi mi o programik w visualu ktory znajduje i wypisuje liczyby doskonałe w przedziale ABCzy mógłby mi ktos pomóc z tym. Potrzebuje też do tego schemat blokowy. Z góry wielkie dziekiProcedure Zad3;{3. program...

BOINC - obliczenia rozproszone

Witam!Zachęcam wszystkich do przyłączenia się do inicjatywy BOINC mającej na celu wspieranie młodych naukowców.Jak dołączyć do BOINC? Film instruktażowy:[url="http-~~-//www.youtube.com/watch?v=B5_t31wTlsI&e"]http-~~-//www.youtube.c...v=B5_t31wTlsI&e[/url] Strona www o obliczeniach rozproszonych.BOINC dla Windows:6.10.58...