Skocz do zawartości


najlepsza płyta główna 1155

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: najlepsza płyta główna 1155


[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1500zł do 7500zł

WITAMYOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1400zł do 6500zł na STYCZEŃ

WITAMOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

Jaka Płyta Główna do 350pln pod Intel i3

Witam składam pc i nie wiem jaką płytę główną kupować. Najlepiej by było żeby można było robić OC.Zastanawiałem się nad :Strona niedostępnaStrona niedostępnaStrona niedostępnaKtóra będzie najlepsza ? Dodam że by było najlepiej żeby płyta...

Dobór podzespołów PC [3500zł]

Witam. Zamierzam dokupić części do mojego staruszka, dużo części. Nie znam się w ogóle na tym i chce zebyście mi pomogli.Do wydania mam około 3,5 tysiąca. Komputer jak najbardziej do najnowszych produkcji gier. Procesor, płyta główna, ram, karta graficzna - to chciałbym kupić, i nie wiem czy to wszystko, czy nie...

Ocena zestawu za 2300zł

Odkopuje temat, ponieważ mam już pieniądze na komputer (2300zł) i ostatni raz chcę się zapytać o przygotowany wcześniej zestaw. Truje cały czas [beeep], ale nie chcę zmarnować pieniędzy i mieć zestaw na długi czas. Ostateczny zestaw z procesorem z allegro.Procesor Intel Core i5-2400, 3.10GHz, 6MB, LGA1155 (2419047704) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje....

Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

Polecane płyty główne AM3/AM3+- Sierpień 2012r

W niniejszym temacie zamieszczam polecane przeze mnie płyty główne działające pod procesorami AMD z wyszczególnieniem podstawki AM3 i AM3+. Jak wiadomo nie każda płyta nadaje się do podkręcania, więc przy nie drogiej płycie nie liczmy na duży potencjał OC. Ceny ułożone sa...

Tani, (nie)budżetowy PC z możliwością rozbudowy.

Dodam jeszcze, że zaczęto mi właśnie wmawiać(i znajomy i "miły" Pan w komputerowym i też na innym forum), żeby zamiast AMD wybrać Intel'a, bo to...bo tamto.Jestem człowiekiem, który musi zawsze przeanalizować/przedyskutować wszelkie za i przeciw...i porównując te dwa tematy trochę mi się orientacja zmieniła.A mianowicie...Przeglądając baaaardzo dokładnie temat intela, doszedłem do wniosku, że...

Złożyć komputer czy wymienić kartę graficzną?

A więc na razie sprawa wygląda tak: Obudowa: [165 zł] Obudowa Zalman Z3 PLUS CZARNA mATX ATX OKNO USB 3.0http://www.morele.net/obudowa-zalman-z3-plus-czarna-matx-atx-okno-usb-3-0-605201/ Dysk twardy: [299] Dysk SSD Intel 530 Series 120GB SATA3 540/480MB/s 7mm Single Pack -...

Wybór odpowiedniej płyty główne ASRock do zestawu.

Witam, przed zakupem płyty głównej ASRock H61M-GE http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-h61m-ge-397901 natknąłem się na drugą, droższą płyte ASRock P67 PRO3 (B3) Intel P67 lga 1155...

na jaki sprzęt mnie stac(po sprzedaniu tego co mam +1000zl(okolo)

ELo elo;] jestem nowy na tym forum;] jezeli atmosfera bedzie mila to tu pozostane i pospamuje;p(z tego co czytalem to jest mila;p);**I mam takie pytanie jakich pelno na forach;/ na jaki sprzęt zmienic i ile bym wziąl za to(co mam do zmiany TYLKO) ja sie na tym niestety zabardzo nie znam... Planuje zmienic plyte główna...
  • Archiwum
  • napisane 09 01 2008 15:59
  • Odpowiedzi: 13
  • Wyświetlenia: 1544

Jaki zestaw do 1000zł i5 2500k

Znalazłem takie płyty ;http://allegro.pl/plyta-glowna-biostar-h61b-socket-lga-1155-ddr3-gw-i5816356777.htmlhttp://allegro.pl/oryginal-lenovo-cih61mi-s1155-i3-i5-i7-ddr3-hdmi-i6177366358.htmlhttp://allegro.pl/ms-7797-s...

Propozycje dotyczące części do nowego komputera.

Witam. Ze wszystkich poszukiwań których znalazłem, mam kilka części które nie wiem jakie są lepsze od jakich.Która z tych części jest lepsza od drugiej, czym się różnią itp.? I dlaczego?Procesor: i7-4790 3.6GHz i7-4770 3.5GHz czy i7-4790 3.6GHz czy i5-4690 3.5GHzPłyta główna: MSI Z87-G43 czy MSI Z97-MPOWER czy...

Komputer stacjonarny (multimedialny, kultura pracy, stosunek cena/jakość, 2000 zł)

Karty dźwiękowe zintegrowane z płytą gówną mają 8b dźwięk, karty dodatkowe mają 16b i 24b (w opisach używają kanały).Wiadomo że najlepszy dźwięk masz z karty 24b tylko że ucho ludzkie nie jest doskonałym odbiorcą dźwięku dlatego do słuchania wystarczy ci karta zintegrowana i będziesz zadowolony. Tym bardziej że masz...