Skocz do zawartości


n830 temperatury

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: n830 temperatury


Zalman NC2000

Zatroskany sytuacją temperaturową mojego laptopa podczas ekstremalnego obciążenia, jakiś czas temu zdecydowałem się na zakup podstawki chłodzącej ZalmanNC2000 za cenę 160 zł. Oto jak się sprawuje.O podstawce…Pierwsze co rzuca się w oczy po wyjęciu z pudełka to elegancki wygląd. Stylizacji, jak i użytym do budowy materiałom, nie można nic zarzucić....

[Recenzja] Acer Aspire 5552G * Athlon II X2 P320 * 5650 * 2GB DDR3 * HDD 320GB * 1366x768 15.6"

Witam, pragnę przedstawić przez kilka osób oczekiwaną recenzję laptopa Acer Aspire 5552G - P322G32Moja ocena:Zalety: - Dosyć długo trzymająca bateria (3H na najjaśniejszym trybie ekranu)- Bardzo dobra wydajność jak na laptopa za tą cenę [1800zł]- Nieokrojony Radeon 5650 który w pełni wspiera DX11 i posiada high-end- Bardzo cicha praca nawet przy obciążeniu/grach- Bardzo ładny design który...

Wiele pytań dotyczących chłodzenia i temperatur w komputrze

Szanowni Państwo, Mam do was kilka pytań dotyczących chłodzenia i temperatur w mojej jednostce. Aby ułatwić odpowiadanie zapisuję je w punktach. Umieszczam także podzespoły mojego komputera oraz zdjęcie z programu HWMonitor. Procesor: Intel Core i7-3770K (Ivy Bridge)Płyta główna: MSI Z77 MPowerPamięć: Corsair Vengeance Low Profile DDR3 16GB...
  • Chłodzenie
  • napisane 20 07 2013 01:08
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 7216

Lenovo t440p - załączający wentylator

Dzień dobry,Mam problem z moim laptoptem Lenovo Thinkpad T440p. Początkowo myślałam, że problemem jest uszkodzony układ chłodzenia, ale został on wymieniony. Tak samo zostały wymienione pasty termoprzewodzące. Problem dot. wzrastających temperatur w momencie, kiedy włączam przeglądarkę Firefox, ale przy operze i chrome też ten problem istnieje. Nawet w...

Lenovo z510 - wysokie temperatury i słaba wydajność

Witam, Od pewnego czasu mój laptop zaczął się mocno przegrzewać. Postanowiłem wymienić pastę i temopady + czyszczenie chłodzenia. Po wymianie temperatura procesora dalej jest b. wysoka. Przy obciążeniu OCCT 90-92 stopnie. W grach do 90 stopni. Przy teście OCCT procek dobija do 90 stopni i zbija taktowanie do 2100Mhz, wtedy temp. spadają do 80 st....
  • Notebooki
  • napisane 17 03 2017 19:52
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 8529

Nowy komputer - Proszę o sprawdzienie poprawności temperatur i napięc

Witam, mam nowy komputer którego specyfikacje podaje na samym dole , przeprowadziłem różne testy za pomocą programów HWMonitor czy też HD tune , i teraz proszę o analize osoby bardziej zaawansowane . Mianowicie na zdjęciu nr. 1 mam wszystkie okienka z programu HD tune proszę o sprawdzenie czy wszystko ok.  Zdjęcie nr. 2 przedstawia temperatury , przy...

Dziwne spadki fps na laptopie!

Ale jakim cudem się niby throothluje jak od samego początku od kiedy posiadam laptopa ma takie temperatury. Podkreślam, że płyta główna była niedawno wymieniana. Zauważyłem na nowej płycie spadek temp na GPU ale na CPU jest identycznie jak było na i5 4200h. Uzywam podkładki chłodzącej która zbija temp tylko z karty graficznej. Na procesorze nie widze...

Temperatura podczas grania - karta graficzna

Witam. Mam kartą graficzną AMD Radeon R9 380. Podczas grania w gry o dużych wymaganiach sprzętowych (wiedźmin 3, dead island obecnie). Temperatura w grafice rośnie do ~85 stopni (tyle max zauważyłem przy szybkim zminimalizowaniu i zobaczeniu).No i moje pytanie jest takie, czy taka temperatura na tej grafice jest...
  • Chłodzenie
  • napisane 22 05 2016 15:26
  • Odpowiedzi: 33
  • Wyświetlenia: 27118

Nvidia Geforce GTX 850m podkręcanie.

Tylko mi sie wydaję, że odsłonięcie tej klapki będzie równoznaczne ze zbieraniem się dużych ilości kurzu pod obudowe. Ogólnie z tymi temperaturami sobie trochę poradziłem ponieważ lapki MSI posiadają funkcję cooler boost(dopiero ostatnio zacząłem tego używać xD) co jest równoznaczne z szybszymi obrotami wiatraka co skutkuje skutecznym zbijaniem

Nvidia Geforce GTX 850m podkręcanie.

Jeżeli otworze w ten sposób notebooka to nie strace gwarancji, bo mam jeszcze rok czasu? Potestowałem już trochę lapka i jest bardzo stabilnie na rdzeniu 135+ i pamięciach 190+. Powodem temperatury powyzej 90 stopni karty graficznej była chyba zamknięta pokrywa laptopa ponieważ miałem podłączony monitor zewnętrzny. Teraz testowałem na ekranie notebooka i...

Wyłączanie się kompa - problem z dwoma wynikami temperatury

Witam :) Mam następujący problem. Komputer zaczął się wyłączać jakiś czas temu podczas odpalania gier flash i czasami w innych momentach. Obecnie problem przybrał na sile i komputer zaczął wyłączać się w sytuacjach, gdy np.- ściągało się coś z internetu, a ja jednocześnie surfowałem lub oglądałem film- podczas oglądania filmów w HDW końcu, w tych sytuacjach wyłączał się notorycznie....

Samsung R620 przegrzewa się

Witam wszystkich Forumowiczów Jakiś czas temu zauważyłem że mój laptop przegrzewa podczas grania w gry się wyłączał się , więc postanowiłem wyczyścić go z kurzu, po wyczyszczeniu z kurzu i z kręceniu laptopa zauważyłem niewielkie zmiany i laptop nadal się przegrzewał tylko tym razem chodził ciszej prawie w ogóle nie było go słychać. Więc postanowiłem wymienić pastę termo-przewodzącą na MX-2 ...
  • Notebooki
  • napisane 12 09 2014 11:36
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 2840

Komputer zawiesza się w grach i filmach. Dodatkowo problem z ładowaniem systemu.

Witam wszystkich,Z góry przepraszam za długość posta, starałem się być jak najbardziej dokładny.Mój problem występuje od niecałego tygodnia.1) Pierwsze objawy to spowolnione działanie gier i dość wysoka temperatura w stresie (ok. 90C). Po 1-2 dniach od tych objawów komputer zawiesił się po raz pierwszy - obraz stanął w miejscu, dźwięk zaczął "skakać"...

Gry mają spadki fps

Temperatury są w porządku już je sprawdzałem, myślałem nad tym że to może być dysk bo ma już dobre 8 lat i może to już nie wyrabiać. Chyba że to jeszcze coś innego bo np w przypadku grania w Wiedźmina nieraz nie wczytywały mi sie różne tekstury po dłuższej grze ale nie były spowodowane jakimiś wysokimi temperaturami...