Skocz do zawartości


jak jest grafika 880gm e41

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: jak jest grafika 880gm e41


[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1400zł do 6500zł na STYCZEŃ

WITAMOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

Gothiconline.pl - polska darmowa gra mmorpg via www

Gothic Online to niezależna gra przeglądarkowa RPG.Zapraszamy Cię do gry i rywalizacji z wieloma innymi graczami - którzy wcielają się w swoje postacie.Wybierz profesję, możesz zostać: rycerzem, łucznikiem lub magiem.Zdecydujesz czy przez świat gry będziesz podróżował sam, czy wspólnie z gildią.Zostań mieszkańcem już teraz! Codziennie pracujemy nad jakością gry, bardzo ważna jest dla nas...
  • Gry
  • napisane 24 04 2021 04:44
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 928

Zestaw dla Dziecka Prośba.

Witam serdecznie, jako że dzieciak dorasta chciałbym mu złożyć jakiś startowy zestaw komputerowy z moich byłych części i szczerze mówiąc zestaw z dołożeniem bardzo małego budżetu, gdyż za rok albo dwa będę miał zamiar kupić mu już coś konkretnego jako całość. Syn gra w dwie gry i nic więcej: "Roblox" oraz "Minecraft" wymagania Robloxa: Karta graficzna: obsługująca co najmniej DirectX 9 i...

modernizacja pc pod gry za około 3000

Dzień dobry.Obecnie mam tutaj:8gb balistixintel i5 o mocy 3,4 niekręcony + chłodzenie thermalrightmsi geforce gtx 770dysk sata caviar black 2tb, windows 7zasilacz be quiet l8-cm-530w. Na czym polega problem:Muszę wymienić płytę główną. Zacznę od niej, żeby ten komputer w ogóle jakoś działał, a potem dołożę sobie resztę. Tylko nie wiem czy dokonam tej modernizacji w ciągu tego roku (w to...

Oculus ready do 4kg

Witajcie!mam niestandardową sprawę wymagającą dużo kreatywności i większej wiedzy niż moja.Otóż chcę złożyć (z tego co wiem gotowego znaleźć się nie da - chyba, że i tu się mylę) desktop, który pociągnie VR. Najważniejszym komponentem takiego zestawu jest oczywiście grafika - ponoć nie niższa niż gtx 970. Nie byłoby w tym nic trudnego gdyby nie to, że...

Komputer do gier AM4 do oceny [5000 PLN]

WitamPrzymierzam się do kupna nowego komputera przeznaczonego do gier. Idealnie by było jakby dało radę zmieścić się w budżecie do 5 000 PLN. Komputer raczej nie będę rozbudowywał (no może co najwyżej dokupienie ramu) i chciałbym, żeby mi służył te 5-8 lat. Gram na rozdziałce FullHD 1920x1080 z monitorem 60Hz i fajnie by było pograć w nowe tytuły na wysokich detalach :)Skonfigurowałem sobie...

Wgrywanie softu do IPhone 4 S A1387

Gdy dostałem od koiegi telefon Iphone 4 S A1387 to nie dało się go użytkować i trzeba było przeprowadzić aktywację przez Internet WiFi ale się nie dało dlatego że serwery od producenta były nieczynne i przez Itunes też się nie dało i się bawiłem różnymi programami żeby wgrać od nowa oprogramowanie do tego telefonu i pobrałem IPhone4,1_9.3.6_13G37_Restore.ipsw ze...

Jaką kartę graficzną 2 3 4 GB DX 11 12 coś z używek 300 500 zl

Gram w wybrane gry i pytanie na ile dużo tytołów gier Szególnie samochodowe symulatory i FPP  potrzebuje koniecznie dx 12 czy na 11 pójdzie np kart gtx 770  Co do podzespołów jakie posiadam Procek  asus M4n68t procek Phenom II x2 555 2x3,2  niby to BE cpuz nie pakozuje BE jak odblokować dwa rdzenie na tej płycieRam 2x2 gb ...
  • Karty graficzne
  • napisane 10 01 2018 19:25
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 4470

optymalizacja istniejącego zestawu, koszt 1000-1500 pln

Będzie problem jak chcesz zostawić obecną płytę bo na nią nie ma już lepszych CPU. Poza tym sam chipset jest stary i nie obsługuje nawet procesorów AMD FX (pomijam brak chłodzenia sekcji zasilania cpu). Na szybko to co może zostać z obecnego zestawu to na pewno:ObudowaZasilaczPamięć (jeżeli jest w jednej kości)Dysk Do kupienia masz szkielet tj mobo+cpu+...

optymalizacja istniejącego zestawu, koszt 1000-1500 pln

witam i dzięki za odpowiedz kolego viris33 , chciałbym zostawić płytę i na niej oprzeć optymalizację ( jeśli to możliwe ) kasy jest niezbyt wiele :blush2: 1 tyś max 1,5 tyś. to co chciałbym wymienić to procek , grafika , dołożyć ramu, sam nie wiem ,jestem w temacie komputerów zielony jak szczypiorek na wiosnę.w skład obecnego zestawu wchodzi : obudowa :...

Delikatna modernizacja sprzętu.

Cześć, Piszę z pytaniem odnośnie delikatnej modernizacji sprzętu. Komputer stacjonarny, który obecnie posiadam ma już swoje lata, a ja w planach noszę się z zamiarem kupna nowego. Zanim to jednak nastąpi nie mogę tak dużych faktur na firmę generować w krótkim okresie, stąd pytanie o zasadność takiego zakupu. Obecnie na pokładzie znajduje się:Płyta: Gigabyte GA 870A USB...

Dziwne spadki fps na laptopie!

Wydaje mi się, że problem leżał po stronie msi afterburner w wersji beta. Cofnalem do wersji normalnej i tak jakby temp z procka lekko zeszly i oscyluja w granicach 85-90 w gta online. Wczesniej tez karta graficzna pokazywala zuzycie stale 99 a teraz momentami sie zmniejsza. Czy jest to mozliwe ze ten program w wersji beta zbijal mi taktowania z karty graf po dluzszym czasie gry. Tym programem...

Problemy z PC, 100% użycia CPU i HDD

Witam wszystkich serdecznie. Może zacznę od początku. Otóż moje problemy z tym pc zaczęły się chyba już po zainstalowaniu systemu i tak się ciągną do dziś. Przeważnie pomagał ADWCleaner i CCleaner, jakoś to było hehe :) Największy problem mojego pc to fakt, że korzysta z niego mój 9 letni syn i czasem ściągnie jakiś syf Bóg wie skąd i jak. Teraz do rzeczy. Jakiś czas temu zainstalowała...

ATI Radeon 3650 AGP problem z odświeżaniem?

Witajcie.Mam dość wiekowy komputer.Ostatnio postanowiłem troszkę w nim posprzątać i zrobiłem format oraz wgrałem system Windows XP.Na pozór wszystko wyglądało dobrze jednak po zainstalowaniu wszystkich sterowników zaczęły szwankować gry a przedtem takiej sytuacji nie było .Dzieją się różne rzeczy np wyłączają się, Windows wyłącza się i włącza samoczynnie, pokazuje się napis "No video input",w...
  • Karty graficzne
  • napisane 25 08 2016 16:20
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3833