Skocz do zawartości


i5700

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: i5700


[Sprzedam] Samsung Galaxy i5700 (Spica)

Witam, mam na sprzedanie Samsunga Galaxy i5700 zwanego Spica. Telefon w 100% sprawny, bez żadnych ukrytych wad. Z wyglądu jak nowy, od nowości przechowywany w silikonowej oprawce, folia na wyświetlaczu jeszcze oryginalna. Z telefonem nie ma żadnych problemów, wszystko działa jak trzeba. Bateria w bardzo dobrym stanie, przy normalnym użytkowaniu bez...
  • Giełda
  • napisane 06 08 2012 16:05
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2033

Telefon do 500zł z WiFi (nowy)

I jest stara jak świat...Ja brałbym jakiegoś Samsunga (ale w tej cenie trudno o coś lepszego jak i5700/5800) albo dołożyć 100zł i wziął HTC Wildfire.

Wady i zalety Twojego telefonu

Samsung Galaxy i5700 (na podstawie Android 2.1 - 2.2 mam krótko) i nowsze klony (i5800, ACE)ZALETY:- bardzo dobry zasięg (nawet przy słabym sygnale bazowym),- duży wyświetlacz,- łatwość upgreydowania (nieoficjalnego) - ja dokonałem z Androida 1.5 do 2.2 Froyo,- mnogość dobrych darmowych aplikacji w Android Market,- integracja z GMailem - automatyczna...

HTC WILDFIRE czy SE X8

Ile masz zamiar wydać na ten telefon?Ani na WildFire'rze ani na X8 nie uruchomisz Flasha, gdyż telefony te mają procesory ARMv6, a flash wymaga ARMv7 (który możemy znaleźć na przykład w htc desire).Wg mnie na samym początku wildfire odpada, ponieważ ma tragiczny ekran, a dokładniej rozdzielczość. 320x240 na 3.2", co to jest? Kolega ma takiego i szczerze odradzam.X8 wygląda trochę...

Telefon do 450zł

I5700 jest dla niej zły bo: ma niebyt dobry aparat bez jakiejkolwiek lampy und głośnik nie jest jakiś specjalny. jak z touch hd jest, nie wiem, ale podejrzewam, że podobnie.5800 ma bardzo dobry aparat (co pokazywały zdjęcia od macysza), a i głośnik ma stereo.

Telefon do 450zł

i5700 galaxy spica , htc touch hd polować

Zmiana telefonu

dziekuje i czekam na kolejne podpowiedzi. jak na razie, nic nie wybralem, ale zastanowie sie nad tym Samsungiem I5700. Jeszcze troche czasu mam, ale zamierzam zmienic przed koncem roku... poczekamy, zobaczymy ;p Temat zamykam żeby nie było bałaganu. Autor - w razie co pisz na priv

Zmiana telefonu

Nie kupuj Nokii 5800 lepiej kup Samsunga I5700.

Zmiana telefonu

Na allegro wyrwiesz ładną 5800 - bardzo muzyczny telefon z głośnikami stereo. Fakt symbian to chyba minus, ale jak nie jesteś jakimś aplikacjomaniakiem który instaluje setnki aplikacji to telefon ci się może spodobać.Od siebie poleciłbym Samsunga I5700. Ma androida, śmiga szybko, wyszły już dopracowane sterowniki 3D, pełna konfigurowalność softu. Jeden...

Sony Ericsson czy Samsung

Polecam i5700. ma wszyszystko o czym mówisz i potrafi wiele wiecej. Ostatnio wyszły nawet poprawione sterowniki openGL dzieki czemu bedziesz mógł godziwie pograć w gry 3D.

Sony Ericsson czy Samsung

Cześć ... przedłużam umowę i po rozpatrzeniu wszystkich pozycji dostępnych telefonów na placu boju pozostały dwa modeleów wyżej wymienione Samsung i5700 Galaxy oraz Sony Ericsson AinoDodam od razu, że chcę by telefon był funkcjonalny służył jako poręczne all in one... powinien mieć dobry aparat, wszechstronność, dobrej jakości muzykę i dobrego GPS'aZa...

Wady i zalety Twojego telefonu

Samsung Galaxy (Spica) i5700 (android 1.5):WADY:- tylko 3 pulpity (możliwa wymiana softu na 2.2 - 9 pulpitów, brandowane - programowo, pozostałe poprzez ODIN-a),- czasami się wiesza, czasami,- słaby wyświetlacz (mógłby być AMOLED), ale nie jest źle,- beznadziejne wbudowane aplikacje na kontakty i SMS (na...

sterownik usb Ati athlon 3200

A w fonie włączyłes "pozwolenie" na podłączenie?GT 540 ma android i trzeba w fonie właczyć "pozwolenie" na używanie USB (rozwiń od góry pasek powiadomień po podłaczeniu fona).PS. A tak w ogóle to wypadało napisać, że ten fon ma Androida - nie każdy wie... (ja mam Samsung Galaxy

HTC Magic

1. Wprowadzenie:Witam, postaram się opisać dla was smartfon HTC Magic, który wszedł na rynek w maju 2009 roku. Telefon jest następcą HTC Dream znanego również jako era g1, jednak został pozbawiony klawiatury sprzętowej. Długo zastanawiałem się jaki telefon kupić, na początku myślałem o Noki 5800, lecz symbian...