Skocz do zawartości


Zdjęcie

sterownik usb Ati athlon 3200


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 jibboom

jibboom

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 23 07 2010 - 17:05

witam w jaki sposób można uaktualnić sterownik portu USB oczywiście w windows 7 mysle że nie trzeba jednak mam spory problem oto co zrobiłem

sprawdziłem windows update ok!
doinstalowałem sterowniki ze strony producenta do Ati radeon 3200 (w raporcie przy instalacji nie odnotowano uatualnienia sterownika usb tak czy owak się cieszę

moje dane to Amd athlon 2x1.2 64 - laptop

a problem dotyczy tel Lg gt540 może nikt nie miał problemu ale mi się nie powodzi..problem w tym że nie chce nawiązać połaczenia poprzez port USB próbował wielu metod (tych powyżej..) a także od producenta zainstalowałem narzędzia odpowiedzialne za połączenie i auktualnienie sterowników tel.

lg pc suite(1,3)
lg support tool w obydwu przypadkach nie ma reakcji więc jak może się do tgo zabrać, więcej opcji nie znam proszę o pomoc?..

dodam że zainstalowałem najnowszą wersję PCSuite 3 i wciąż ten sam problem, może mam si skontaktować z producentem chyba tak zrobie .. wiem zę nie tylko ja mam taki problem :D


czekam na propozycję

a jeszcze jedno podczas gdy podłączony jest tel restartowanie systemu nie powodzi się, zawiesza się na starcie po odłączeniu rusza dalej..

Użytkownik jibboom edytował ten post 23 07 2010 - 17:08

  • 0

#2 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 23 07 2010 - 18:20

A w fonie włączyłes "pozwolenie" na podłączenie?
GT 540 ma android i trzeba w fonie właczyć "pozwolenie" na używanie USB (rozwiń od góry pasek powiadomień po podłaczeniu fona).

PS. A tak w ogóle to wypadało napisać, że ten fon ma Androida - nie każdy wie... (ja mam Samsung Galaxy i5700 - stąd wiem).

Użytkownik Jotgie edytował ten post 23 07 2010 - 18:25

  • 0

#3 jibboom

jibboom

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 24 07 2010 - 16:28

tak włączyłem dokopałem się tego że każdy kto miał z tym problem nie wie co z tym zrobić, próbowałem już wszystkiego najnowsza wersja PC suite3 sterowniki przez lg mobile support też załadowane działa ale wyłącznie przez menagera windows czyli manual, takie coś mi nie wystarcza ale coż..

bluetooth też krucho widzi ale nie chce podłączyć kod pin nie działa jeszcze nie probowałem z tel na telefon ale przypuszczam że działa, tylko menadzer nie chwyta, jakie mam opcje?

pozdrawiam

a czy ktoś orientuje się dlaczego z początku ekran się zawiesza, dopiero gdy odłącze startuje?

Użytkownik jibboom edytował ten post 24 07 2010 - 16:30

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych