Skocz do zawartości


i386ntkrnlmpexe błąd

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: i386ntkrnlmpexe błąd


FAQ dotyczące częstych problemów ze sprzętem i system WinXP

Dlaczego system się wiesza, komputer sam się resetuje, wyłącza lub o zgrozo nie włącza. Opis częstych problemówPoradnik pisany jest dla osób mających problemy z komputerem lub systemem Windows XP(niestety nie posiadam Visty dlatego poradnik jest na XP, choć wiele z tu opisanych porad można wykorzystać w Viscie. Nie kiedy są tylko minimalne różnice), najpopularniejszym systemem operacyjnym jak...
  • Porady Windows
  • napisane 25 02 2008 19:17
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 41534

Logi - csrss.exe - włam na facebooka

Witam.Od jakiegoś czasu podczas logowania się na moje konto na fb zauważyłem że ktoś wyłącza mi czat.Nikt oprócz mnie nie zna mojego hasła. W ustawieniach konta pojawiają się dodatkowe logowania.Zauważyłem w procesach dziwny jak dla mnie proces - csrss.exeProszę o sprawdzenie moich logów z OTL. Myśle że coś oprócz csrss sie znajdzie jeszcze Z góry dziękuję OTL.txtOTL logfile created on:...

Logi - Usunięcie trojana Vundo

Proszę, oto one:OTL logfile created on: 2010-05-19 20:07:57 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.5.0 Folder = C:\Documents and Settings\Raaf\PulpitWindows XP Professional Edition Dodatek Service Pack 2 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 6.0.2900.2180)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format: yyyy-MM-dd 3,00 Gb...

Problem przy instalacji kodek "Real Alternative"

WitamMam problem a mianowicie, podczas instalowania Real Alternative wyskakuje mi taki błąd "Unable to register the DLL/OCX: RegSvr32 failed with exit code 0x5"Screen:I jeszcze jeden błąd podczas instalacji odtwarzacza Gom Player "Cannot proceed the instalattion because Dll Regitration...
  • Windows XP
  • napisane 17 11 2009 20:18
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 3759

[Turbo Pascal]problem z modulem

Witam Co to jest Unit ? Unitami są graph, crt, dos i inne są to po prostu zbiory procedur i funkcji które możemy wywoływać z naszego programu . Najpierw deklarujemy bibliotekę (nie mylić z bibliotekami DLL to inny temat) np: uses moj_unit;Po deklaracji wywołujemy procedury i funkcje z tegoż unitu, przy funkcjach pamiętaj o parametrach. Unity możesz pisać także obiektowo, dodawać tablice...

Ubuntu 7.04 i 7.05 - błąd krytyczny grub install (hd0)

Witam, Pobrałem Ubuntu 7.04 z oficjalnego serwera zgrałem na płytke. Mam 3 partycje c: (10 GB - win xp) d: (10 GB- chciałem na niej zainstalowac linuksa) i e: ( 60 GB- na programy itp.). Odpalam plytke z ubuntu przechodze do trybu instalacji i w momencie wyboru partycji mam hda0 (10 GB) , hda5( 10 GB), hda6 (60 GB), Wszystkie maja NTFS, wiec ta hda5 zmianiam na ext3 i "/". (nie wiem...
  • Linux
  • napisane 08 06 2007 18:19
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 7876

Niebieski ekran i pamięć?

Jakiś czas temu pojawił się po raz pierwszy niebieski ekran (odliczanie błąd STOP..) zlekceważyłem go. Po pewnym czasie znów się pojawił ale tym razem dwa razy w ciągu jednego dnia więc się już tym zainteresowałem .. przeczytałem, żeby zainstalować inną wersje sterowników do grafiki.. tak też zrobiłem ale nic to nie dało.. sterowniki do dźwięku... nic nie...
  • Archiwum
  • napisane 09 09 2006 20:32
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 4038

[zip/in] Problemy z instalacją plików/rozpakowywaniem

Witam.Od miesiąca posiadam nowy komputer. Nie wiem jak i dlaczego pojawił się problem z instalacją plików pobranych z internetu.Wszystkie pliki pobieram na dysk następnie podczas odpakowywania/instalacji pojawia się błąd : Error 1335. The cabinet file 'Data1.cab' required for this installation is corrupt and cannot be used. This could indicate a...
  • Oprogramowanie
  • napisane 06 10 2006 23:44
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 7490

Notoryczne zawieszanie podczas grania na Viście i 7

OTL.txtOTL logfile created on: 2009-11-07 13:17:12 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.1.4.0 Folder = C:\Users\dawido\Desktop64bit- Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 8.0.7600.16385)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format: yyyy-MM-dd 4,00 Gb Total Physical Memory | 2,87 Gb Available Physical...
  • Windows 7
  • napisane 02 11 2009 19:27
  • Odpowiedzi: 17
  • Wyświetlenia: 14367

Problem z dyskiem ?

Witam. A więc mam problem z komputerem. Postaram sie dokladnie opisac.Jakis czas temu komputer dzialal dobrze, lecz przy większym "wysilku" sie resetował. Myslalem, że to wina zasilacza więc wymieniłem. Niestety, problem dalej występował. W koncu oddałem komp do naprawy i tam koles wymienił płytę główna. Komputer przestał sie resetować, lecz zaczęło sie z nim dziac nie ukrywajmy cos...
  • Archiwum
  • napisane 24 11 2008 23:11
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 4548

Dziwny problem z kompem

Wylaczylem messengera, tamten blad nie wyskakuje, pojawia sie ten :Typ zdarzenia: BłądŹródło zdarzenia: Application ErrorKategoria zdarzenia: BrakIdentyfikator zdarzenia: 1000Data: 2007-01-19Godzina: 11:56:05Użytkownik: BrakKomputer: NKROpis:Aplikacja powodująca błąd...
  • Archiwum
  • napisane 18 01 2007 18:13
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1578

[C]Listy, struktury, pliki

Mam taki problem, którego w ogóle nie mogę zidentyfikować w kodzie. Zadanie polegało na tym, aby:1. Wczytać dane kilku osób (imię i nazwisko), a następnie zapisać je do pliku2. Otworzyć ten plik, pobrać dane i zapisać je do listy w kolejności rosnącej (sortowanie względem nazwiska). tylko należy te dane od razu w odpowiednim miejscu do listy wstawić.3. Usunąć listę, poczynając od pierwszego...
  • Kosz
  • napisane 16 12 2009 21:09
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 5133

Wyłączający się internet + resetowanie

A czasami ktoś z tej sieci nie próbuje Tobie "grzebać" w kompie? Choć to mało prawdopodobne , by powodowało błąd.Myślę, że to awaria Twojej karty sieciowej... Bo karty nie wymieniałeś? (nie ma w spisie). A sieć LAN jest bezprzewodowa czy kablowa?na pewno nikt mi nie grzebie w kompie karty sieciowej nie wymieniałem, więc może pożyczę od kogoś i...

problemy systemowe w laptopie

Witam.Bardzo proszę o pomoc w sprawie laptopa. Około miesiaca temu nie mogłem uruchomić przeglądarki gdy odpaliłem laptop w trybie awaryjnym, pokazywało mi błędne hasło. Dałem lapka do informatyka który stwierdził że przeglądarki nie mogłem uruchomić bo prawdopodobnie błąd był przy aktualizacji jej, a jesli chodzi o blednę hasło dzieje się tak...