Skocz do zawartości


f100i padł

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: f100i padł


Procesor do laptopa, czy da sie lepszy?

Padł procesor ? Pierwsze słyszę żeby procesor sam z siebie wyzionął ducha. Skąd wiesz że padł CPU ? Jak to sprawdziłeś ?Poza tym określ się konkretnie czy mówimy o laptopie czy desktopie bo w laptopach nigdy nie było gniazda LGA1156 - to gniazdo do desktopów. Podaj typ chipsetu w tym HP to...
  • Procesory
  • napisane 21 03 2014 08:21
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 5656

Media Markt ''tylko dla idiotów'

Radzę omijać markety jako miejsca zakupów komputerów, a już szczególnie promocje takiego sprzętu. Sprawa ma się tak, że otrzymują towar z trafnej partii, bądź taki który zaginął i się odnalazł po latach, a potem otrzymują ciągi od klientów, którym to sprzęt w jakiś sposób padł. Małe sieci nie mogą sobie pozwolić na takie przygody, bo by straciły na opinii...

Jak sprawdzić czy konkurencja Ci szkodzi i czy posiadasz niechciane linki na stronie WWW

Istnieje co najmniej kilka sposobów na sprawdzenie czy nasza strona nie padła ofiarą działań SPAM-erskich, sprzecznych z wskazówkami Google dotyczącymi jakości witryny. Mowa tu o systemach wymiany linków(SWL-ach), które mogą służyć do pozycjonowania stron internetowych własnych jak i.. konkurencji(tzw. depozycjonowanie - usunięcie nas z rankingu). Skupię...

Router popsuł kartę sieciową?

wyglada na to ze padl ten LAN całkiem. A mam jedno pytanie czy kable crosowe sam robiłeś czy masz gotowe bo jak sam to moze coś źle zrobiłeś a ten router nadje napięcie na którąś pare i dlatego Ci padła karta sieciowa.Mam gotowe... Ale najgorsze jest to, że ona działa, ale tylko po resecie Biosu :/ To jest już tak...

Router popsuł kartę sieciową?

wyglada na to ze padl ten LAN całkiem. A mam jedno pytanie czy kable crosowe sam robiłeś czy masz gotowe bo jak sam to moze coś źle zrobiłeś a ten router nadje napięcie na którąś pare i dlatego Ci padła karta sieciowa.

Problem z instalacją Windows XP

Ostatnio coraz częściej zacinał mi się windows przy pracy na komputerze. Musiałem coraz częściej przeinstalowywać system lub resetować kompa. Niestety niedługo potem komputer przestał działać. Przy włączaniu komputera ukazała się na czarnym tle informacja o braku pliku systemowego. Myślałem że znów muszę przeisntalować windowsa, lecz przy próbie instalacji owego systemu nie dało się tego...
  • Windows XP
  • napisane 20 07 2011 20:14
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2999

HP Compaq nx6310 - Problem z dyskiem

Witam :) Ostatnio padł mi dysk w laptopie. Przy uruchamianiu wywalało błąd S.M.A.R.T. (bodajże 05 albo 07?). Sam dysk padł na tyle, że wywaliło mi wszystkie partycje i nie sposób było utworzyć nowe (próbowałem w instalatorze win7). Zmuszony byłem zakupić nowy, używany dysk. Ten jednak przy uruchamianiu wywala mi...
  • Notebooki
  • napisane 13 12 2013 23:27
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 2754

Dowcipy, kawały, anegdoty, śmieszne teksty

W sklepie:- Proszę cacao?- Nie ma - ekspedientka odpowiada.- Jak nie ma, jak jest - upiera się klient i wskazuje: - o, tu stoi!- A... To kakao - wyjaśnia sklepowa. I dodaje: -To nie wie pan, że ceczyta się jak ka? Co jeszcze podać?- Kukier!- Mówi się "cukier"Facet do siebie:- O curwa ale kyrk! - Ile zna pan języków?- Trzy.- Jakie?- Rosyjski, angielski i francuski.- Proszę powiedzieć coś...

Scythe i Core i7 3770k

Naczytałem się i nic nie znalazłem.Chcę sobie zamontować Core i7 3770K, w obudowie Silentiumpc Brutus 419 (wysokość chłodzenia CPU max 157mm - informacja od producenta), Nie będę podkręcał tego proxesora. Nie wiem jakie sobie zamontować chłodzenie. Na razie wybór padł na Scythe - ale mogę zmienić zdanie. Pierwszy wybrany wiatrak to Shuriken 1100, ale...
  • Chłodzenie
  • napisane 29 06 2013 23:15
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 7704

Podstawowe informacji o biosie

W tym artykule przybliże wam trochę informacje o bios.To on odpowiada za prawidłowe działania naszego komputera,dzięki niemu podkręcamy jak i przywracamy komputer do ładu.A więc zapraszam:)1.BiosBIOS (akronim ang. Basic Input/Output System – podstawowy system wejścia-wyjścia) – zapisany w pamięci stałej zestaw podstawowych procedur pośredniczących pomiędzy systemem operacyjnym a...
  • Płyty Główne
  • napisane 26 10 2011 21:14
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 13963

Zestaw do gier i innych

Witam! Moja ukochana zrobiła mi na święta niesamowity prezent. Z racji że majaczyłam o tym iż chce złożyć PC zmotywowało ją to do kupienia mi karty graficznej i płyty głównej.Jej wybór nie wiem czy trafny, czy też nie padł na: Płyta główna: MSI Z97 Gaming 5Karta graficzna: MSI NVIDIA GTX 970 Gaming 4GB No dobrze teraz dalsza cześć. Skoro mam już...

[6500] Prośba o ocenę zestawu, projektowanie/gry

Hejpo dwutygodniowym usiłowaniu zamówienia zestawu z prockiem i7-6700k, którego po prostu nie ma w sklepach, albo jest w zaporowej cenie, zacząłem szukac alternatywy. Wpadł mi w oko i7-5820k i po przeczytaniu recenzji i testów wybór padł własnie na niego.Ze względu na moc jaką daje nam 6 rdzeni, które łatwo można...

HDD Seagate Expansion STBV2000200 - przestał być widoczny

Proszę o pomoc koledzy, Posiadam Dysk twardy 2TB Seagate Expansion STBV2000200Jest to dysk z w kieszeni 3.5" , zasilacz + usb 3.Jest to dysk bez Windowsa podłączony do komputera poprzez usb3 zawiera kopie zapasowe, filmy, gry itp (nie podzielony na partycję). Raczej cały zapełniony, część danych w spoczynku od lat część szybko nadpisywana jak gry/filmy. Przy...

Podstawka chłodząca - Lenowo Z580

Posiadam laptopa Lenovo z580. Jakiś czas temu (pół roku?) padł mi w nim dysk i wymieniłem na nowy, wymieniając zdecydowałem się na dysk kręcący się nie w 5400, a 7200rpm. Od tego czasu zauważyłem wzmożone grzanie się lapa, a jego wydajność nie zwiększyła się, jeśli wręcz trochę nie spadła. Tak jak mówię, komp grzeje...
  • Notebooki
  • napisane 11 10 2014 10:37
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 2691