Skocz do zawartości


acer aspire 1640z brak dzwieku sterowniki

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: acer aspire 1640z brak dzwieku sterowniki


Acer Aspire 1640Z po formacie nie ma dźwięku

http://www.forum.tweaks.pl/Sterowniki-do-karty-dzwiekowej-Intel-82801FB-ICH6-AC97-Audio-Controller-t43395/Szukam rozwiązania problemu i natknąłem się na ten temat no mam identyczny problem. Tylko inną płytę główną. Siostrze już tak kompa muliło, że musiałem sformatować no i wszystko jest poza dźwiękiem :/Nazwa płyty głównej: ...
  • Notebooki
  • napisane 06 05 2011 20:14
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 4137

FAQ dotyczące częstych problemów ze sprzętem i system WinXP

Dlaczego system się wiesza, komputer sam się resetuje, wyłącza lub o zgrozo nie włącza. Opis częstych problemówPoradnik pisany jest dla osób mających problemy z komputerem lub systemem Windows XP(niestety nie posiadam Visty dlatego poradnik jest na XP, choć wiele z tu opisanych porad można wykorzystać w Viscie. Nie kiedy są tylko minimalne różnice), najpopularniejszym systemem operacyjnym jak...
  • Porady Windows
  • napisane 25 02 2008 19:17
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 41547

Problem z kamerką internetową w Acer Aspire 5745G

i dalej nic nie robię bo nie chce czegoś zwalićNo to samo się nic nie zrobi jak nie masz zamiaru nic więcej z tym kierunku zrobić Te wykrzykniki w menedżerze urządzeń mówią że brakuje sterowników. Zainstaluj odpowiednie sterowniki zgodne z Twoim systemem do kamerki internetowej...
  • Notebooki
  • napisane 28 08 2012 17:03
  • Odpowiedzi: 9
  • Wyświetlenia: 7379

Sterowniki ACER ASPIRE E5-511 Windows 7

Szanowni użytkownicy bardzo proszę was o pomoc posiadam laptopa ACER ASPIRE E5-511 postanowiłem zmienić Windowsa z 8 na Windows 7-64bitowy. Nie potrafię znaleźć sterowników do internetu a zależy mi najbardziej na WiFi. Na stronie producenta są iwylacznie ...

Poblem z myszka i klawiatura Acer - wariuje mysz, brak polskich znaków

Witam! Borykam się od jakiegoś czasu z wariujaca myszka laserowa bezprzewodowa Acer, model MG-0766. Działam na Windows 7 64-bit, a komputer to Acer Aspire AX5950. Wraz z komputerem dostałem zestaw mysz + klawiatura Acer'a. Od...

Problem z directX na netbooku win 8

Witam. Posiadam netbooka: Operating System: Windows 8 64-bit (6.2, Build 9200) (9200.win8_gdr.150316-1542)System Manufacturer: AcerSystem Model: Aspire V5-121BIOS: V2.12Processor: AMD C-70 APU with Radeon(tm) HD Graphics (2 CPUs), ~1.0GHzMemory: 4096MB RAMDirectX Version: DirectX 11  Zaczynając od...
  • Windows 8 i 8.1
  • napisane 27 07 2015 16:27
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 8862

laptop do gier i projektów za 2300 złotych

Jako że grafika GT620 do gier się nie nadaje (chyba że starszych) to nie wiem jak sobie poradzi z Diablo 3 ale że nie maja one duzych wymagań to raczej spokojnie w średnich detalach ruszą.W sumie za 2300pln można dostać lepszą grafikę, gdybyś lekko przekroczył budżet to jest Acer V3 z core i5-3210M 4GB ram, 750GB HHD i grafiką GT640M.Czyli chodzi ci o...

Acer Aspire 1640Z po formacie nie ma dźwięku

Ewentualnie spróbuj ze sterownikami z softpedii.
  • Notebooki
  • napisane 06 05 2011 20:14
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 4137

Laptop System Vista, ale chce XP

Witam. Mam laptopa Acer Aspire 5720ZG2-rdzeniowy, Mam go chyba popsutego, ponieważ żaden plik EXE mi nie działa. Nie chce mi się jechać do Warszawy ze Skierniewic z nim. A w ogóle pokaże wam jak wygląda ten błąd w nim. Foto w załączniku i podam jeszcze stronke. www.photoblog.pl/slodkaalegrozna screen bedzie na tej...
  • Windows Vista
  • napisane 20 10 2008 14:24
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1426

Acer Aspire ONE D255E MEGA RECENZJA !

Netbook Acer Aspire ONE D255EMINI WPROWADZENIE CZYLI O CO KAMANNetbooki jak wiemy zdominowały już mocno światowy rynek co za tym idzie ciężko jest przekonać klientów tylko poprzez konfigurację sprzętową czy też designem. Producenci starają się za...

[problem] z internetem w windows xp

Sprawdź czy w BIOS karta sieciowa jest włączona po czym ponownie odinstaluj/zainstaluj sterownik.Czy po zainstalowaniu Windows XP zainstalowałeś wszystkie sterowniki ?---> Chipset---> LAN---> Grafika---> dźwiękchipset ---> http://global-downlo...Acer&...
  • Windows XP
  • napisane 21 07 2012 17:51
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 5720

Zmulony Laptop

Podzespoły laptopa ? Smart dysku twardego z HDTune ? Temperatury podzespołów ? Jaki antywirus posiadasz ? Jak wygląda użycie zasobów - CPU i ram ?  --------[ Podsumowanie ]------------------------------------------------------------------------------------------------   Komputer:   System operacyjny Windows 7 Home Premium Home Edition   Dodatek service pack...
  • Notebooki
  • napisane 24 08 2013 10:20
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 2368

laptop biznesowy Acer TravelMate 8371 13.3 8 godzin 1.6kg

No cóż czas się rozstać Acer Travelmate 8371- możliwy odbiór osobisty Wrocław/PoznańJeśli cenisz sobie wysoką mobilność - niską wagę laptopa połączoną z długim czasem życia na baterii oraz ergonomię pracy jaką daje dobrej klasy wbudowany 13.3 calowy monitor oraz wygodna klawiatura to właśnie aukcja dla Ciebie!Laptop zakupiony 15 miesięcy temu od...
  • Giełda
  • napisane 05 08 2012 18:44
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3139

compaq presario c700

Wygrzebane na forum...Pojawił się dźwięk aczkolwiek nie działa regulacja głośności -------------------------------------------------------------------------------------------------------------| (1) Sciagamy sterowniki: |a. chipset => http://www.gigabyte.pl/download/mb/driver/17679/b. grafika => http://www.laptopvideo2go.com/drivers/xp c.
  • Archiwum
  • napisane 04 10 2008 11:32
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 6607