Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poblem z myszka i klawiatura Acer - wariuje mysz, brak polskich znaków


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 alek162

alek162

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 19 01 2011 - 00:09

Witam! Borykam się od jakiegoś czasu z wariujaca myszka laserowa bezprzewodowa Acer, model MG-0766. Działam na Windows 7 64-bit, a komputer to Acer Aspire AX5950. Wraz z komputerem dostałem zestaw mysz + klawiatura Acer'a. Od momentu, kiedy kupiłem nowy monitor i zainstalowałem go pojawił się problem z mysza. Polega on na tym, że kursor wariuje, nie daje rady wyjść poza okno otwartego programu lub czegokolwiek, w kilku punktach po prostu zatrzymuje się i mruga. Co mogę zrobić? Bawiłem się już w sterowniki karty, skasowałem sterowniki tego monitora, sterowniki myszy też zmieniałem i nic. Dodam, że próbowałem różnych podkładek oraz innych myszy, ale to samo.

Druga sprawa to brak niektórych polskich znaków na klawiaturze Acer, model KG-0766. Co może być przyczyna tego błędu?

Proszę o pomoc.

  • 0

#2 sig

sig

    Początkujący

  • 77 postów

Napisano 19 01 2011 - 09:05

zdefiniuj niektórych, poza tym jesteś pewien że masz ustawiony układ polski programisty?


edit: sprawdzałeś myszkę na innym kompie? być może jest zwyczajnie uszkodzona.

Użytkownik sig edytował ten post 19 01 2011 - 09:07

  • 0

#3 alek162

alek162

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 19 01 2011 - 19:41

Nie ma "ą" i "ń", ale tylko małych. Sprawdzałem i wszystko działa poprawnie na innym komputerze. Bankowo ustawiony jest polski programisty.
  • 0

#4 server

server

    Zaawansowany użytkownik

  • 414 postów

Napisano 19 01 2011 - 20:13

Jeżeli chodzi o mysz, to pewnie niezgodność sterowników. Ściągnij pod swój system, a co do ą i ń, są to pewnie skróty używane przez jakieś programy. Poszukaj w menadżerze zadań.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych