Skocz do zawartości


acer 722 instalacja

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: acer 722 instalacja


x na ekranie czerwony

Wklej logi FRST 1  raportAdditional scan result of Farbar Recovery Scan Tool (x64) Version: 13-04-2015Ran by Artur at 2015-04-14 16:58:23Running from C:\Users\Artur\DesktopBoot Mode: Normal============================================================================== Security Center ========================(If an entry is included in the fixlist, it will be...

Acer Aspire ONE D255E MEGA RECENZJA !

Netbook Acer Aspire ONE D255EMINI WPROWADZENIE CZYLI O CO KAMANNetbooki jak wiemy zdominowały już mocno światowy rynek co za tym idzie ciężko jest przekonać klientów tylko poprzez konfigurację sprzętową czy też designem. Producenci starają się za wszelką cenę by wprowadzić na...

Instalacja Windows XP na laptopie ACER.

Instalacja systemu Windows XP na AcerzeSterowniki do Windows XPInstalacja karty muzycznejInstalacja WIFIInstalacja kart graficznejStandardowa instalacja systemu1....
  • Notebooki
  • napisane 24 01 2008 11:14
  • Odpowiedzi: 8
  • Wyświetlenia: 133658

Logi - Prośba o sprawdzenie

Dzięki za wskazówki. Mam nadzieję, że już wszystko jest ok, ale miałam jakieś problemy z OTL po wklejeniu i wykonaniu skryptu. Program nie odpowiadal i musiałam ponownie uruchomić komputer.Oto log z AutoRuns"HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\Wds\rdpwd\StartupPrograms" "" "" ""+ "rdpclip" "" "" "File...

Logi - Profilaktyczne sprawdzenie

"HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\Wds\rdpwd\StartupPrograms" "" "" ""+ "rdpclip" "" "" "File not found: rdpclip""HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run" "" "" ""+ "Acer ePower Management"...

Kilka pytań w związku z laptopem

Witam,posiadam laptopa acer 5750G (i3,540m,8gb, 256gb ssd) i mam kilka pytań :1. czy ktoś może wie jakiej grubości powinny być termopady i Phobya Thermopad XT 120 x 20 x 1mm 7W/m będą dobre?1a. Czy im większa przewodność ciepła termopadu i pasty tym lepiej, czyli 7W/m lepiej przewodzi niż 2W/m?2.  czy jest sens wymieniać pastę na Geild GC Extreme czy...
  • Notebooki
  • napisane 09 01 2015 13:45
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3528

Zacinanie i spowolnienie PC

Nie wiedziałem co wkleić więc wkleję wszystkoOTL logfile created on: 2010-04-02 13:06:31 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.1.37.3 Folder = D:\pobraneWindows XP Professional Edition Dodatek Service Pack 3 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 8.0.6001.18702)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format:...

Problem z kontem administratora i instlacją programu SOLID EDGE 6

Witam forumowiczów. Szukam pomocy, pozwólcie że opiszę tutaj swój problem.Otóż kupiłem laptopa ACER v3-574g z windowsem 8.1:http://ifotos.pl/z/sxxwnewProblem zaczął się kiedy pobrałem dodatek silverlight:http://ifotos.pl/z/sxxwnesSzukałem rozwiązań w internecie, grzebałem we właściwościach ale nic z tego.Podobny problem pojawił się przy
  • Windows 8 i 8.1
  • napisane 01 12 2015 18:04
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 13472

ACER ASPIRE nie bootuje płyt i nie uruchamia programow

KOMPUTER STACJONARNY 'ACER M1935 ASPIRE' NIE BOOTUJE Z PŁYT DVD I NIE DA SIĘ URUCHOMIĆ ŻADNEGO PROGRAMU Z WIERSZA POLECEŃ. Heja ! Potrzebuję pomocy Problem dotyczy powyższego komputera. W komputerze siedzi jeden dysk twardy, który jest sformatowany i nic na nim nie ma. W Biosie ustawione jest bootowanie w pierwszej kolejności z płyt CD/DVD. Pomimo...

Logi - Zwalniający internet, BSODy

Ostatnimi czasy internet wyraźnie zwolnił - czasami wczytywanie strony trwa kilkanaście sekund, mimo że na pozostałych komputerach korzystających z łącza jest ok. Pojawiają się również BSODy, m.in. INVALID_KERNEL_HANDLE. Załączam log z ComboFixa:CODE-BOXComboFix 09-06-10.02 - Michał 2009-06-11 15:55.1 - NTFSx86Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.48.1045.18.3071.2469 [GMT...

[SPRZEDAM] netbook Acer Aspire One 722

Sprzedam netbook Acer Aspire One 722 ;https://blua.pl/Acer-Aspire-One-722-p4088.htmlPrzedmiotem sprzedaży jest netbook! Mało używany, stan idealny. Na Allegro jest troszkę wyższa cena niż na Blua ale to z tego powodu, że Blua.pl jest całkowicie darmowym serwisem i nie muszę...
  • Giełda
  • napisane 30 12 2015 01:54
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1667

Logi - Wyskakujące reklamy w IE

Witam!Od mniej więcej dwóch dni mam problem z wyskakującymi reklamami w IE. Podczas normalnego użytkowania komputera pojawiają się zawsze dwie te same reklamy w nowych oknach IE (bądź 'file not found"). Po zamknięciu pojawiają się po ok 10-20 min ponownie. Czy ktoś może mi pomóc? Zamieszczam logi... Z góry dzięki.OTL Extras logfile created on: 2010-10-24 18:28:57 - Run 1OTL by...

Vista OEM problem

Witam. To mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość. Problem jest następujący. Jakiś czas temu zakupiłem laptopa Acer Travelmate 5520 z Windows Vista OEM na ukrytej partycji. Niestety przy próbie instalacji Win XP partycja z vista stała się nieaktywna a później przy każdej próbie przywrócenia jej...
  • Archiwum
  • napisane 01 03 2008 01:01
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1017

Brak dzwięku po przeinstaloaniu systemu XP

Zobacz tutaj, za którymś razem powinien załapać: Instalacja karty muzycznej problemy. Generalnie pierwsza spieprzona instalacja uniemożliwia reinstalację bez zastosowania kilku tricków.
  • Windows XP
  • napisane 09 03 2008 16:40
  • Odpowiedzi: 9
  • Wyświetlenia: 1265