Skocz do zawartości


szamankfc

Rejestracja: 09 mar 2008
OFFLINE Ostatnio: 09 08 2008 21:18
-----

Moje tematy

GIGABYT GA-P35-DS3 PAMIęć PATRIOT

06 05 2008 - 16:26

DO WSPOMNIANEJ płyty próbuje upchać pamięci PATRIOT PC2-8500 1066MHz 4x2GB (5-5-5-15) 2,3V
MAM NOWEGO BIOSA WGRANEGO PAKUJE ZADANY WYŻEJ ZESTAW pamięci I ZONK CZYLI WINDA FIKSUJE MI NIEBIESKI EKRAN ODPOWIADAM NA TO ręczną konfiguracją BIOSA
CZYLI USTAWIAM napięcia tip. to przy próbie zapisu ustawień płyta główna odpowiada resetem bezpieczeństwa i powrotem do ustawień fabrycznych.
na komplecie 2x2GB winda chodzi stabilnie no ale w biosie nadal nie mogę zmienić ustawień bo przy prubie zapisu jest to samo co na komplecie.
oczywiście firma gigabayte i patriot sie wypieła
ma ktoś jakiś pomysł co by tu zakombinować?

darmowe zabespieczenie przed szkodnikami vista 64 bit

09 04 2008 - 21:25

pisze ten temat bo dopiekły mi moje ulubione programy które stosowałem na Xp a nie wspierają platformy vista 64 a dokładnie to nie same programy tylko obsługa techniczna która zawsze ma tą samą wymówkę która jest jak plaskacz prosto w ry* "nie prosze pana nasz syste nie wspiera visty 64 gdyż jest zbyt mało użytkowników tego systemu może w przszłości i bla bla bla..." na standardowe pytanie to dlaczego ten wasz program działa na xp 64 nigdy nie dostałem odpowiedzi
ale do setna znalazłem znalazłem rozwiązanie które od 2 tygodni daje 100% system wolny od syfa. w mojej wersji wygląda to tak podstawa to avast potem Spybot - Search & Destroy i na koniec ale nie bez znaczenia SpywareBlaster który jest świetnym uzupełnieniem do Spybot - Search & Destroy
wiem wiem Spybot - Search & Destroy i SpywareBlaster nie mają automatycznej aktualizacji bazy no ale coś za coś w końcu są za darmo.
na koniec moje pytanko może ktoś z was ma lepszą ochronę?
to proszę pisać głównie chodzi auto aktualizacje bo ile zajmują zasobów systemowych jak na razie dla nas 64 bitowców nie ma znaczenia :thumbsup: .