Skocz do zawartości


szamankfc

Rejestracja: 09 mar 2008
OFFLINE Ostatnio: 09 08 2008 21:18
-----

Moje posty

W temacie: Usługa lokalnego buforu

10 04 2008 - 22:07

lex ma kiepskie stery ja w celu instalacji drukarki pisałem do Pomoc techniczna przez Internet tu masz adres http://support.lexmark.com/cgi-perl/select...;&req=:::::

dostałem gotowca jak to ustrojstwo zainstalować

no to przeinstalowałem swoją drukare i sprawa wygląda tak zaciągasz stery ze strony producęta dla swojej drukarki i windy usuwasz wcześniejsze instalacje i wersje sterownik uruchamiasz instalke poganiasz ją aż dojdzie do prożby o wybranie rodzaju połączenia i wybierasz drukarkę sieciową dalej życzę powodzenia

W temacie: Usługa lokalnego buforu

10 04 2008 - 16:53

lexmark ? zadaje głupie pytanie chodziło mi jaka to drukarka oczywiście
chyba mam pamiętam jak przez mgłę ale jak stawiałem drukarkę w firmie to można było dograć sterowniki dla innego systemu robi sie to na kompie z którego udostępniona jest drukarka
ten problem występował by tylko wtedy gdyby drukarka stała na przykład na win xp
mogę oczywiście się mylić bo drukare stawiałem dawno i po prostu głupoty plote. jutro w pracy sprawdzę jak to wygląda naprawdę

W temacie: problem z instalacja sterownikow do visty

10 04 2008 - 16:50

a tu zaglądałeś ? http://search.hp.com/gwplpol/query.html?la...la=pl&cc=pl

W temacie: darmowe zabespieczenie przed szkodnikami vista 64 bit

10 04 2008 - 16:31

Ja z doświadczenia wiem , że nic co darmowe nie jest dobre jeśli chodzi o bezpieczeństwo komputera. Nawet bym odradzał używanie takich rzeczy jakie wymieniłeś wyżej.

Rozumiem że płatne jest lepsze bo jeden program zawiera komplety zestaw narzędzi. jednak nie rozumiem dlaczego odrazu odradzał byś stosowanie tych konkretnych programów Spybot - Search & Destroy to stary dobry i sprawdzony skaner a SpywareBlaster nie jest do końca bezpłatny nie płacisz to po prostu nie masz auto aktualizacji. a avast no cóż czytałem wiele dobrych opinii na jego temat i tyle.

Szukam darmowej bariery bo nie lubię płacić, kraść też nie lubię więc wybieram darmochę a temat powiesiłem na forum bo wiem że są inni tacy jak ja...

Moim zdaniem dobre zabezpieczenie to jest używanie WindowsDefender, jest do ściągnięcia ze strony microsoftu i działa na viscie.

WindowsDefender wybacz ale lepiej nie skomentuje jeśli używasz tylko WindowsDefender to po prostu zainstaluj sobie Spybot - Search & Destroy i zrób skan potem pogadamy
ps. chodzi o to żeby nie wpuścić lisa do kurnika a nie żeby sie zastanawiać jak go wykurzyć i jakie szkody poczynił :thumbsup: