Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ster] Czy zaktualizowało sterownik ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Se8a

Se8a

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 17 03 2007 - 17:16

Witam.
Mam pewnien problem ze sterownikami do mojego GeForca 6600

Mianowicie przy zaktualizowaniu sterownika do najnowszej wersji (chyba 93.71) po soprawdzeniu w SYSTEMie pokazuje mi się taki oto obrazek:
Dołączona grafika

z obrazka wynika że sterownik pochodzi z roku 2006 a ja mam najnowszy i nie wiem czy tak powinno pisać czy coś jest nie tak. A może wtedy przestali wydawać nowe stery do mojego 6600 uznawając że jest już w pełni sprawny ???

Wsześniej wszystko działało w miare OK ale z otrzymaniej gry Test Drive Unlimited który działa mi 5 klatek na sekunde w najniższych detalach i gubiąc ciągle większość tekstur a powinno dizałac w miare dobrze (w obliviona gram płynnie na średnich detalach w 1024/768)

Mój komp to:
AMD Athlon 2000+ @2600+ 2100 MHz
1GB RAM DDR 333

jakieś propozycje ???

  • 0

#2 coolzio

coolzio

    Stały użytkownik

  • 154 postów

Napisano 18 03 2007 - 01:00

Co do sterownika to tak może być bo po prostu nie był on aktualizowany, a mogło być aktualizowane jakieś inne oprogramowanie dołączone do niego a zawarte w całej paczce.

Co do tych 5 klatek to sprawdź czy karta jest zgodna i obsługiwana przez grę (ale moim zdaniem powinna to nie jest GF 440). Zobacz także czy w ustawieniach gry masz dobrze określony główny sterownik wyświetlania obrazu (chyba to się tak nazywa bo już dawno nie grałem w żadną gierkę :rolleyes: )

  • 0

#3 Se8a

Se8a

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 18 03 2007 - 13:24

Karta jest zgodna z grą a w grze nie ma możliwości ustawienia sterownika obrazu.... zdaje się że już dawno nie ma takich opcji w grach..... ale nie jestem ciagle pewnien czy sterownik się zaktualizował bo na najnowszych sterach takie gubienie tekstur??.....

Potem zamieszcze screena

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: aktualizacja biosu



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych