Skocz do zawartości


Zdjęcie

[PROBLEM] Po aktualizacji sterowników od karty graficznej - gry się nie uruchamiają.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 RossoNeri

RossoNeri

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 12 07 2012 - 22:10

Witam, problem zaczął się od kiedy zainstalowałem Lord of The Rings War in The North. Ta gra zacinała mi się na 2 minuty, potem znów ruszała i tak w kółko. Na drugi dzień wyłączała się komunikatem: program przestał działać. Czytałem w internecie, żeby zaktualizować sterowniki do karty graficznej. Kompa mam ze 3 lata i nigdy nie aktualizowałem ponieważ wszystko mi chodziło bez problemu. No więc usunąłem stare i wyczyściłem 'driver sweeperem', zainstalowałem najnowsze ze strony producenta. Od tego momentu połowa gier się nie włącza. Np. Fifa 12 z komunikatem e0001, Lord of the rings wgl nie reaguje na kliknięcia, w Skyrim nie moge wybrać rozdzielczości, poprostu rozwijam pasek opcji [resultion] a tam nic nie ma. Dodam, że gry oryginalne, odinstalowywałem je i dalej nic. Parametry kompa: Windows 7 32 bit, grafika; radeon 5670hd, pamięc; 4gb, procek: intel i5 750 2,67 GHz

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 12 07 2012 - 22:35

Od tego momentu połowa gier się nie włącza. Np. Fifa 12 z komunikatem e0001


Komunikat który pokazuję się podczas uruchamiania gry Fifa12 informuje o ustawieniu gry i w konfiguracji obrazu MSAA na x4.

  • 0

#3 RossoNeri

RossoNeri

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 12 07 2012 - 22:53

Ok ale fifa normalnei chodzila do czasu aktualizacji sterów, nic nie zmieniałem w opcjach
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 14 07 2012 - 13:17

Stara karta graficzna = stare sterowniki. Odinstaluj najnowsze i poszukaj takie sprzed trzech lat, w necie pełno będzie linków do starszych wersji driverów.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: aktualizacja biosu uruchomienie komputera włączenie komputera nie uruchamia się komputer FIFA 12



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych