Skocz do zawartości


Steel_Raider

Rejestracja: 25 lip 2012
OFFLINE Ostatnio: 30 07 2012 17:07
-----

Moje tematy

Problem z WI-FI , tp , livebox 2.0 ZTE

25 07 2012 - 16:14

Witam !

Mój problem polega na tym , iż ani mój laptop , ani mój telefon nie mogą znaleść poprzez sieć wi-fi połączenia z internetem z urządzeniem livebox 2.0 ZTE , które podłaczone jest do komputera stacjonarnego .

Mój telefon , zarówno jak i mój laptop znajdują inne sieci wi-fi i poprawnie łączą się z siecią . A więc wykluczam błąd ze strony tych urządzeń .

Nie orientuje się biegle w komputerach , nie wiem nawet jaką nazwe ma ten komputer ( stacjonarny , który ma połączenie z internetem ) . Więc jeśli ktoś może , to chciałabym się dowiedzieć gdzie można to sprawdzić . Jednak na pewno moje urządzenia nie znajduję akurat tej sieci , ponieważ z zasięgu mojego domu znajdują tę samą którą znajdowały zanim miałam internet w domu .

Proszę więc , aby ktoś mi pomógł to jakoś połączyć , aby zarówno laptop jak i telefon znajdywały tę sieć . Byłabym wdzięczna jakby ktoś wytłumaczył to naprawde prostym językiem (bez fachowych pojęć komputerowych ) oraz na podstawie tego modelu liveboxa LIVEBOX 2.0 ZTE (neostrada TP ) . Dodam , że system operacyjny jaki mam na komputerze stacjonarnym ( ten w którym działa internet ) to WINDOWS XP , a na laptopie WINDOWS VISTA .

Wybaczcie , że tworze podobny temat jaki już był , ale to co jest tam napisane wiele mi nie mówi i też nie mam pewności , że to ten sam problem co innych .

Z góry dzięuje i pozdrawiam .