Skocz do zawartości


ryba1983

Rejestracja: 26 lis 2006
OFFLINE Ostatnio: 26 11 2011 07:07
****-

Moje posty

W temacie: ASUS P5B-E

18 11 2011 - 23:43

Od razu widać, że to wina zasilacza. Daje ciągle napięcie na płytę.


No tak też na początku tak myślałem ale gdy napięcia mierzone miernikiem pod obciążeniem komputera wypadły dobrze to straciłem trop, po za tym z tym zasilaczem nigdy nie było problemów ( na innej płycie przez trzy lata chodził bez problemu do przedwczoraj ) dlatego typowałbym bardziej na płytę np. wielofazowy regulator napięcia lub jakąś opcję którą idzie naprawić tą usterkę (może jakaś zworka na płycie - widziałem tam dwie 5V w tym jedną od klawiatury ,jedna CLR BIOS i jeszcze jeden rząd który szczerze to nie wiem do czego służy).A może spróbować ze starszymi wersjami BIOS-u?

W temacie: Aktualizacja Biosu i nie działające klawisze HP DV7t 2000 CTO

18 11 2011 - 22:32

Jeżeli jesteś pewien na 100% że niema tam takiej możliwości to pozostaje deinstalacja i ponowne zainstalowanie aplikacji do panelu dotykowego - HP Quick Launch.Jeżeli to nie pomoże to do głowy przychodzi mi jeszcze twardy reset.
P.S.Sprawdź również czy w klawiszach funkcyjnych niema możliwości wyłączenia panelu.

W temacie: Aktualizacja Biosu i nie działające klawisze HP DV7t 2000 CTO

18 11 2011 - 21:11

Witam

Najprawdopodobniej po update w BIOS-ie zostały przywrócone fabryczne ustawienia na których to opcja klawiszy dotykowych została wyłączona.Moja rada poszukaj dobrze w opcjach BIOS i włącz ją z powrotem.