Skocz do zawartości


rebilk44

Rejestracja: 17 lut 2012
OFFLINE Ostatnio: 25 02 2012 00:49
-----

Moje tematy

brak obrazków na stronach internetowych.

17 02 2012 - 20:58

Witam jest to mój pierwszy post na tym forum (lecz nie pierwszy w tej sprawie gdyż męczę się z tym problemem już trochę czasu :)). Mój laptop to Acer Aspire 5742 internet mam bezprzewodowy z blueconnect a system jaki posiadam to Windows 7. Problem polega na tym iż nie wyświetla mi się większość obrazków w internecie. Nie wyświetlają się również miniatury np. na youtube, avatary niektóre loga stron itp. Nie dzieje się tak wszędzie np.w serwisie tablica.pl zdjęcia wyświetlają sie bez problemu albo na stronie kwejk.pl wyświetlają się tylko niektóre zdjęcia. Niestety nie znalazłem przyczyny problemu gdyż pojawił on się sam z siebie tak po prostu... Sprawdzałem na wszystkich przeglądarkach jakich to tylko możliwe i nic. Skanowałem komputer antywirusem avira oraz programem MalwareBytes Anti-malware, przeinstalowywałem przeglądarki, nie jest to też wina włączonego antywirusa ani zapory systemu Windows. Zdarzyło się też kilka razy gdy po restarcie komputera problem zniknął lecz tylko na chwile. Dodam też że nie jest to wina nie zaznaczonej opcji "wyświetlaj obrazki" Nie wiem czy napisałem wszystko co próbowałem z tym zrobić (bo próbowałem naprawdę wielu rzeczy :P ) ale jak sobie coś przypomnę to dopiszę. Mam nadzieję że ktoś wie co to może być bo to jest naprawdę denerwujące i wielu rzeczy nie mogę zrobić :/ Reinstal systemu niestety nie wchodzi w grę...

Aha reinstalowałem też Flasha i Javę :)