Skocz do zawartości


rebilk44

Rejestracja: 17 lut 2012
OFFLINE Ostatnio: 25 02 2012 00:49
-----

Moje posty

W temacie: brak obrazków na stronach internetowych.

20 02 2012 - 00:10

Znaczy chodzi o taką opcję przywróć system w panelu sterowania? Jeśli tak to chciałem już to zrobić ale niestety nie miałem utworzonego żadnego punktu przywracania.

W temacie: brak obrazków na stronach internetowych.

19 02 2012 - 14:18

Firefoxa miałem "świeżego" bo głownie korzystałem z opery ale i tak spróbowałem całej tej diagnostyki i niestety nic to nie dało... Nic nie wniosło stworzenie nowego profilu ani uruchomienie w trybie awaryjnym. Musi to być coś innego ponieważ nie działają mi tak wszystkie przeglądarki. Dodam jeszcze raz że działa te cltr+f5 ale tylko na tej stronie której jestem jeśli przejdę dalej to jest to samo.

W temacie: brak obrazków na stronach internetowych.

18 02 2012 - 21:47

Pomaga cltr+f5 :P Ale tylko na chwilę i tylko w firefox :) Jak to zrobić na stałe i co to oznacza, że z czym mam problem ?

W temacie: brak obrazków na stronach internetowych.

18 02 2012 - 12:04

Pobrałem, zainstalowałem i nic. Cache opróżniałem już wiele razy a co do tych programów to może coś w tym być ponieważ raz wszedłem w "msconfig" i tam zaznaczyłem żeby uruchomił przy starcie tylko usługi systemowe żadne programy i po restarcie wszystko działało, lecz po kolejnym restarcie (bez zmieniania czegokolwiek, dalej było to żeby uruchamiały sie tylko te usługi) problem powrócił. Czy może to być np. jakiś wirus który uruchamia coś przy starcie systemu a nie widać tego nawet w owym "msconfig" ?