Skocz do zawartości


Zdjęcie

radeon 9550


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 primo102

primo102

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 25 06 2006 - 01:59

witam
mam takie pytannie
obecnia posiadam:
procesor: AMD Duron, 1400 MHz (10.5 x 133)
płyta głowna: MSI K7T266 Pro2 (MS-6380 v2.0)
karta graficzna radeon 9550
pamieć: 384 ddr
dysk:Seagate ST380011A
mam taki problem dotychczas miałem katre geforce4 mx440-8x, zainstalowem sobie gre nfsmostwanted na geforce grafika byla slaba ale podaczas gry komp mi sie prawie wcale nie przycinal oczywisie na najnizszych wymaganiach, ostatnio kupilem sobie karte radeon 9550 po zainstalowaniu sterownikow najnowszych ze strony ati, uruchomilem nfsms moje zduminie bylo wielkie grafika jest lepsza ale kompa strasznie przycina gra jest jakby w zwolnionym tempie na poczatku pomyslem ze to wina sterownika odistalowałem Catalyst i zainstalowałem omega drivers problem jest taki sam nawet gorszy, jak tak dalej pojdzie to znowu przezuce sie na geforce4 , mam ktos jakis pomysl czym to moze byc spwodowane przeciez karta radeona jest o wiele lepsza(przynajmiej tak ludzie pisza na forum) nie wiem moze chodzi o agp w biosie ja sie na tym nie znam, moze jakies sugestie ?????
dzieki

  • 0

#2 caveman

caveman

    Tweaks.pl team

  • 368 postów

Napisano 25 06 2006 - 11:37

Wyczysciłeś poprzednie sterowniki? Jeśli nie, to polecam Driver Cleaner'a. Tutaj masz link

Jeśli to nie pomoże, pozostaje tylko format, gdyż zmiana z NV -> ATI nie wróży nić dobrego dla systemu (wiem to z własnego doświadczenia :lol: ).

  • 0

#3 primo102

primo102

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 26 06 2006 - 01:17

tak odinstalowalem sterwniki tym programem ale nic to nie dalo, zrobie foramt C i zainwestuje w dodatkowy ram moze bedzie lepiej bo inne gry tez mi sie [beeep]iscia tną
  • 0

#4 caveman

caveman

    Tweaks.pl team

  • 368 postów

Napisano 26 06 2006 - 09:52

Mała ilość fps to wina zaśmieconego systemu oraz zmiany karty graficznej (oba procedery są ze sobą powiązane).
  • 0

#5 Slon

Slon

    Początkujący

  • 144 postów

Napisano 26 06 2006 - 10:18

sam ostatnio przesiadlem sie z nvidii na radka, oczywiscie poczatkowo unistall sterow, pozniej wrzucenie omeg, ale i tak skonczylo sie formatem :lol:

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: zacinanie komputera przycinanie komputera



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych