Skocz do zawartości


Zdjęcie

paski w Win XP SP2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 galvator

galvator

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 15 01 2010 - 14:04

Witam. Mam w XP SP2 kilka własnych pasków na pulpicie,standardowe XP ,dodawane przez nowy pasek narzędzi, niemodyfikowane w żaden sposób.Włączone autoukrywanie.Za każdym razem jak wychodzę na pulpit, pojawia mi sie jeden z pasków,górny ,gdzie mam najwięcej ikon.Jest tam zawartość 3 różnych katalogów ze skrótami,zintegrowanych na jednym pasku.Wszystko fajnie, da sie przeżyć,tyle że CHYBA XP sprawdza czy skróty na tych paskach są aktualne za każdym razem jak wracam do pulpitu,co trwa od 2 do kilkunastu sekund.Skróty działają.Jeden raz da sie przeżyć,ale jak sie to robi dziesiątki razy dziennie,wkurza.
Czy można jakoś zmusić system by nie sprawdzał za każdym razem przyporządkowania skrótów do programów? Generalnie chodzi mi o to by ten pasek nie pojawiał sie jak wychodzę na pulpit, lub żeby pojawiał się szybko, bez kontroli systemu.
Thx.

  • 0

#2 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 15 01 2010 - 14:56

XP-AntiSpy pl, nim ustawisz sobie system Windowsa i między innymi ten problem. A tak na marginesie czas na zainstalowanie sobie SP3 z wszelkimi poprawkami/aktualizacje.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: pasek narzędzi



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych