Skocz do zawartości


matejowy112

Rejestracja: 22 cze 2012
OFFLINE Ostatnio: 27 06 2012 00:36
-----

Moje tematy

problem z grami typu fps

22 06 2012 - 16:51

Witam, otóż kupiłem używany PC, gram w gry typi FPS np. Counter-Strike no i tu zaczyna sie problem... A no i jeszcze zapomniałem o ważnym Procek itp :

Procesor : Intel Celeron CPU 3.06 GHz , 2 GB RAM , Nvidia GEforce 6200 TurboCache 256mb , zasilacz 500W

No i tu wracam do mojego problemu, gdy gram moje fpsy spadają i to dosc sporo jak na taki komputer , igdy gram mam 100-80, ale jak juz cos sie dzieje, jakas wieksza akcja spadają do 30... Synchronizacja pionowa wyłączona, wszystko na wydajność.. Miałem komputer co mial 2,6ghz , słabsza karte i 700 mb ram i jakos wiekszej róznicy od tego niby nowego nie odczułem.. Nie wiem w czym problem, komputer w srodku jest no czysty błysk, mówie o radiatorze , wiatrakach , ktorych jest 3.. czyli ogólnie temperatura jest niska.. Sprawdzałem paste na procesorze, ale tam jest świeża nałożona " nie wyschnięta ", lecz gdy ją dotknąłem to fakt , była strasznie gorąca, nie szło go utrzymac , mówie o "procku"... Nie wiem co jest.. ;/ Jezeli jest ktos mi wstanie pomóc bede wdzieczny, a no i jeszcze jedno. Spadki fps są tez jak mam włączone np. " TeamSpeak" " Ventrilo", to tez powoduje,ze mam spadki o 10-20 fps w dól.. POMOCY!!