Skocz do zawartości


matejowy112

Rejestracja: 22 cze 2012
OFFLINE Ostatnio: 27 06 2012 00:36
-----

Moje posty

W temacie: problem z grami typu fps

26 06 2012 - 13:08

To jakiś zasilacz Mustang , ale przepraszam on jest 400W. No i jak włączam cs-a właśnie i gram to zapierdziela i hałasuje ze szok jakby chciał pracować a nie może , a jak minimalizuje to cichutko i równo , tak jak napisałem up , mam inny zasilacz 400W , ładnie pieknie chodzi , ale wejście nie pasuje, tzn ta największa podłużna złączka co sie doczepai do płyty głównej jest za mała..;/

W temacie: problem z grami typu fps

26 06 2012 - 00:59

Aha , zauważyłem taką sytuacje ,ze gram w grre to mam wydajność systemu 90-100% i wtedy zasilacz strasznie wiruje tzn wiatrak się rozpedza i przestaje i to głośno i co chwile , a jak mam all off powiedzmy te 10% wydajności systemu zwalnia i pracują z tą samą prędkoscia . ocb? bo już nie wytrzymuje ;/

W temacie: problem z grami typu fps

23 06 2012 - 13:57

Hmm mozliwe , bo mam auto aktualizacje i chyba najnowsze mam. Zobacze , zainstaluje starsze, a no i jeszcze jedna sprawa , mam we własciwosciach komputera pod ram i prockiem cos takiego " Rozszerze adresu fizycznego" , co to jest? tzn czytalem troche o tym, ale wynika z tego ,ze chyba jest mi to nie potrzebne i jak to off?

W temacie: problem z grami typu fps

22 06 2012 - 20:35

Tak , ja zdaje sobie sprawe,że komputer jest stary, alee... mam słabszy .. tzn , tam jest 750 mb ram , karta słabsza i wgl , a wielkiej róznicy nie robi od tego no wiec nie halo.. Bo raczej powinno byc dosyc wiecej.. Wiec jest jakies rozwiązanie , prosze bez " kup nowy komputer " itp, bo nie bardzo mam fundusze.

ewentaulnie częsci , oczywiscie , ktore znacznie poprawiły by mi jakosc gry . Jak mozecie podajcie cene i mniej wiecej co polecacie.