Skocz do zawartości


m4r1u5z

Rejestracja: 22 gru 2012
OFFLINE Ostatnio: 21 08 2013 13:33
-----

Moje posty

W temacie: Internet nie dziala po formacie - sterowniki sa

21 08 2013 - 13:34

Zrobilem wg instrukcji i zadzialalo, dzieki. Temat (chyba) wyczerpany, choc jakies 50 godzin to moj najdluzszy format w zyciu ;p


W temacie: Internet nie dziala po formacie - sterowniki sa

20 08 2013 - 18:13

Wykrywa, samsung 350v5c, karta sieciowa realtek rtl8168

 

edit

siedzialem pare godzin nad tym, napisalem ten temat, przeinstalowalem sterowniki po raz miliardowy - zaskoczylo. nie wiem co bylo nie tak, ale w koncu dziala. teraz tylko poradzic sobie z grafika, ktora tez szwankuje ;D


W temacie: Nieudany format, teraz system nie czyta napedu

19 08 2013 - 22:30

Albo cos stalo sie z napedem, albo z plyta w miedzyczasie. Puscilem z pendriva i poszlo, choc teraz mam inny problem, dotyczacy niezgodnosci formatu dysku (wyskakuje mi alert this selected disc if of the gpt partition style) i nie moge zainstalowac ani win7, ani win8. I w sumie jest kilka informacji o tym w internecie, ale poki co nadal problemu nie rozwiazalem.

W zasadzie znalazlem rozwiazanie, ale wiaze sie ono ze skasowaniem calego dysku, na co nie moge sobie pozwolic :/


W temacie: Logi OTL - problemy z uprawnieniami itp

16 08 2013 - 17:16

Ok, bede wdzieczny. Koniec koncow zawsze zostaje mi ten format ;p

Moze dodam, ze kiedys takie problemy nie wystepowaly - natomiast nie kojarze zadnego dziwnego wydarzenia w zyciu mojego komputera, ktore mogloby cos podobnego spowodowac.


W temacie: Logi OTL - problemy z uprawnieniami itp

16 08 2013 - 17:11

 (z tym, ze na mniejsza skale) (np. po sciagnieciu przez Chrome OTL nie moglem go uruchomic bezposrednio z poziomu przegladarki, poniewaz nie miala mimo wszystko ona odpowiednich uprawnien ;p).

Extras: http://wklej.to/j3hks

Tak, wspomnialem o tym wyzej (przyklad).

Niektore problemy znikaja, niektore zostaja. Trudno mi powiedziec co dokladnie, na zwyklym koncie kompilator C++ nie mogl uruchomic skompilowanego programu, na adminie juz moze. Natomiast z Chrome jest jak jest na obu kontach.