Skocz do zawartości


krzysztofab

Rejestracja: 03 lis 2008
OFFLINE Ostatnio: 12 09 2009 18:46
-----

Moje posty

W temacie: Adobe Flash- filmy odtwarzaja sie dopiero po zaladowaniu calosci..

12 09 2009 - 18:48

ok, cofnelem sie spowrotem do Visty, I dziala.
nawet z najnowsza wersja Flasha.
czyli to albo Windows 7 ma cos nie tak, albo ja cos pochrzanilem.
miejmy nadzieje, ze jesli to wina systemu, to poprawia to niedlugo..
bo blad niewielki, a troche wkurzajacy..

W temacie: Dziwny problem.. pobieranie z rapidshare-200 kb/s na plik, torrent-800kb/s..

12 09 2009 - 13:17

Kaspersky Internet Securyty.
ale juz jest ok, wydaje mi sie ze poprostu tego syfu od HP bylo tyle, i takiego, ze cos tam sie kolidowalo.
teraz nawet na 7 pobiera sie elegancko :P

W temacie: Geforce 8400GS, a moze Radeon 4650?

04 09 2009 - 13:19

ok, czyli tak jak myslalem :banana:
dzieki za odpowiedzi.

W temacie: Jaki zestaw do tego sprzetu..

04 09 2009 - 13:18

ok, dzieki.
a co do dysku..
ATA sie nada do nowych czesci? czy bedzie mniejsza wydajnosc w grach?

I co do zasilacza..
ma on chyba jakas inna nazwe w UK?
bo nie moge go znalezc na Amazon.co.uk

no i co byscie polecali jakbym chcial wydac na to jednak mniej niz 800 zl?

czy taki zestaw bylby dobry?:

- Radeon HD 4650 (1 GB, DDR2) http://www.amazon.co.uk/PowerColor-RADEON-...4068&sr=1-1
- AMD Athlon X2 6000+ http://www.amazon.co.uk/AMD-Athlon-6000-Du...ef=pd_sim_ce_27
- Gigabyte GA-M720-US3 ( http://www.amazon.co.uk/Gigabyte-GA-M720-U...4277&sr=1-4 )
Zasilacz: no wlasnie , jaki? :banana: (moze taki? : http://www.amazon.co.uk/Colors-450W-Silent...5163&sr=1-2 wiem ze jakis noname, ale gwarancja w sumie jest :P, no jest jednym z najczesciej kupywanych..)
bo na amazonie nie ma zadnego Chieftec..


ok, a wiec dokupilem karte dokladnie: GeForce 9600 GSO, i zostawilem komputer takim jakim byl.. i efekt? gry chodza na maxymalnych ustawieniach, w rozdzielczosci 1650x1050 bez problemu B)
nawet bardzo plynnie
jeszcze tylko doloze ramu, i kupie jakis 2 rdzeniowy proc, by to sie jakos szybciej ladowalo, i ok B)
ok, mimo wszystko dzieki za pomoc B)
jak bede skladac caly komputer od zera, napisze posta na forum :)
A poki co, ciesze sie jakoscia gierek z 9600 GSO :P

W temacie: Dziwny problem z wlaczaniem komputera..

28 08 2009 - 19:18

w tym caly problem, ze nie mam na takie zeczy kasy.
tj. nie ja, robie komputer znaomym.
Pamieci nie chca kupywac, tylko plyta glowna, i proc.. (max 40 funtow mialo pojsc za wszystko..)
a wiec kopilem cos takiego: te sama plyte glowna(tj. troche nowsza, podobno jakies usterki naprawione (rev 1.1), i proc na socket A, ale 2800+ barton.
mysle ze skoro sprzet trzymal prawie 8 lat bez problemu, (sprzet z 2001), to i na drugiej sprawnej plycie pociagnie jeszcze powiedzmy z rok, 2 lata. (to tylko taki tymczasowy, wiadomo gry maja swoje wymagania, i zaden Radeon 1950 Pro tutaj nie pomoze :banana: swoja droga, myslalem ze VIA sa dosyc dobrymi chipisetami.. w sumie w nowych komputerach prawie nie da sie ich spotkac, ale skoro ich plyty trzymaly po 8, 9 lat to raczej nie jest zle..

Pozatym tak jak mowilem to sprzet tylko na rok, ew. 2..
w tej chwili za 400 funtow dostajemy pozadna maszyne do najnowszych gierek, wiec raczej niewielka cena.
no, a gosciowi zalezy na czasie, i jak najmniejszym wydatku.

~~Połączone

no wiec doswiadczylem dzisiaj (nie)ciekawej sytuacji..
sprawdzilem dla pewnosci, czy to blad plyty glownej.
no wiec komputer jak juz mowilem raz sie wlacza, a raz nie..
jednakze raz zauwazylem, ze pomimo iz sie nie wlaczyl, zaczal czytac mocno plyte (byla wlozona plyta z linuxem, i zaczal ja botowac).
wiec z ciekawosci wyjelem karte graficzna (moze to przez nia?), i.. za kazdym razem komputer normalnie sie odpala.. (stwierdzam to po tym, iz dioda od aktywnosci dysku mryga, no i bootuje CD-rom, i dyskietke)
czy moze to byc wina plyty glownej?
dodam, ze jak mowilem, sprawdzalem komputer przy innej karcie graficznej, i wciaz komputer sie nie uruchamial..

No i przy tej karcie graficznej komputer co jakis czas sie wlacza, tj. zazwyczaj gdy przemienie jakas czesc komputera (np. przemienie kosci pamieci-przeloze kazda kosc do innego wejscia.. wtedy normalnie odpala, zas po resecie.. juz nie :/
czy moze to byc poprostu rozwalona plyta glowna? czy jednak raczej graficzna?
serdeczne dzieki za podpowiedz.