Skocz do zawartości


Zdjęcie

komputer podłączony pod tv


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 bomber

bomber

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 20 09 2008 - 14:05

Mam karte radeon 9550/x1050 series, tv panasonic z wejściami s-video, euro, chinch.. i problem polega na tym ze nie moge uzyskać właściwego obrazu na tv.
1) podłączając przez kabel s-video - euro pod wejście 1 euro na tv uzyskuje piękny obraz lecz brak koloru..
2) podłączając przez kabel s-video - euro pod wejście 2 euro z funkcją przełączania za pomocą pilota między trybami AV2 i AV2S uzyskuje obraz z kolorami lecz migający i latający po całym ekranie.
3) podłączając przez kabel s-video - s-video pod wejście s-video na tv uzyskuje kompletnie nieczytelny rozmazany obraz na telewizorze. Dodam ze mam najnowsze sterowniki do karty graf. i przestawiałem już chyba wszystko co było do przestawienia w catalyst control center. Czy ktoś jest mi wstanie pomóc?? walcze juz drugi dzien :)

  • 0

#2 rudaslaska7

rudaslaska7

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 20 09 2008 - 15:09

fajnei ze zalozyles temat bo mialem wlasnie zakladac ten sam
Panowie pomocy mialem podlaczonego kompa na geforce do tv i wszystko śmigało teraz na HD4850 nie mam obrazu nie mam dzwieku nie mam nic. przed chwila odkrylem ze w opjach nie moge wlaczyc dodatkowego ekranu moge jedynie zamienic ikonke z monitora na ikonke tv wtedy obraz bede mial tylko na tv a minitor bedzie wylaczony jednak chodzi mi zeby zrobic "klona" i miec i na kompie i na tv obraz tak jak mialem zanim wymienailem karte.
pomozcie

  • 0

#3 meloow

meloow

    Początkujący

  • 137 postów

Napisano 20 09 2008 - 15:16

moze to wina kiepskich kabli !? być moze masz coś pomieszane w PAL i NTSC
  • 0

#4 bomber

bomber

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 20 09 2008 - 16:05

miał bym 2 kable do niczego.. ten kabel s-video ma pozłacane styki..przewody oddzielnie ekranowane..powinien byc ok

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: podłączenie komputera do TV podłączenie komputera telewizor



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych