Skocz do zawartości


kaktuspl

Rejestracja: 31 lip 2011
OFFLINE Ostatnio: 06 08 2011 19:09
-----

Moje tematy

Nokia - problem z połączeniem z Livebox'em

06 08 2011 - 19:10

Chce połączyć sie z wifi od livebox-a, robie wszystko jak w instrukcjach na innych stronach lecz pomimo naciskania przycisku "reg" podczas łączenia telefonu z LB wyskakuje komunikat "WLAN niemożna połączyć, Nie znaleziono sieci WLAN"
Prosze o pomoc, z góry dziekuje.

problem juz rozwiązany (do usunięcia)

Problem martwy czarny ekran instalacja Windows

31 07 2011 - 19:00

mam problem z win xp.

Mam stary komputer <ok 10 lat>.
Na systemie win xp media center edition niestety system byl na service pack 2 potrzebowałem sp3 .
Gdy zainstalowałem sp3 <angielską bo przy polskiej wyskakiwał bład ze system posiada inny jezyk> pokazywaóły sie błedy.
Po zrestartowaniu kompa wczytywało system ale pojawiał sie martwy czarny ekran ,za któryms raze tacie wczytał sie system poprawnie ale były błedy np: z internetem niewczytywało żadnych stron jakbym niemiał połączenia ale gg widziało osoby dostępne i niedostępne. musiałem zainstalowac nowy system. Po załadowaniu plików systemu ten sam czarny ekran tylkow rogu mrugał podkreślnik,
za którymś razem zaskoczyła instalacja i zainstalowałem system bez problemów <tylko przy instalacji pominołem 2 pliki> gdy uruchomiłem system był on w rozdzielczości chyba 800x600 albo mniejszej i w wygladzie win 98 niemogłem wejść do ustawień pulpitu <pulpit\ppm\właściwości> próbowałem tez przez panel sterowania ale za każdym sposobem wyskakiwał bład "system nie może usyskać dostepu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. możesz niemieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostep do elementu."
Próbowałem zainstalować system jeszcze raz ale zawsze ten sam ekran z mrógającą kreseczką.
Pomórzcie prosze bo komputer jest taty <zapomnialem wspomnoec ze system był orginalny> POMÓRZCIE!! PLS!!!