Skocz do zawartości


kaktuspl

Rejestracja: 31 lip 2011
OFFLINE Ostatnio: 06 08 2011 19:09
-----

Moje posty

W temacie: Problem martwy czarny ekran instalacja Windows

02 08 2011 - 07:09

skorzystałem z innego forum i idało mi sie zainstalowac system poprawnie.
Dzieki.
Jakby ktos miał podobny problem to przosze

Niestety zbyt pochopnie postąpiłem mówiąc że wszystko jest dobrze. System sie zainstalował i dziala poprawnie ale zanim komputer sie włączy mija 15-30 min ,to dosyc duzo. Zaraz po zaladowaniu systemu (przed ekranem powitalnym) wystepuje black screen na podany juz czas
narazie musze czekac az komputer sie właczy, po zalogowaniu wszystko jest dobrze bez zadnych lagów, ścinek, itd. (po zalogowaniu działa normalnie) czytałem na forach ze może chodzi o jakieś LOGI, że tp kwestja zmienienia jakiś kodów w plikach.
Z góry dzieki.

W temacie: Problem martwy czarny ekran instalacja Windows

01 08 2011 - 10:45

dane kompa.
Grafika : NVidia GeForce (niewiem dokładnie jaka)
procesor : przełożyłem na "intel inside pentium 4" 3.06gh (był cos koło 2.5gh)
ram : 1.256 gb.
zasilacz : Altis atx-300pt(EC)
hdd : Western digital ATA 120.0 gb
Płyta : MSI N1996 (mam takie 2 jakby trzeba wymienic)

W temacie: Problem martwy czarny ekran instalacja Windows

31 07 2011 - 22:55

Niestety ja już zainstalowałem nowy system i niedziała on poprawnie , chodzi mi oto co moge zrobic żeby komputer <nowy system> działał poprawnie , chciałem przeinstalowac system jeszcze raz ale po załadowaniu plików instalatora pokazuje sie czarny ekran. Tata mówi ze skoro byl to orginalny system "windows xp Media center edition" to moze bios albo płyta jest pod ten system skonfigórowana, czy jest taka możliwość?
ps. żadne instalowanie programów niewchodzi w gre mam do dyspozycji kopmuter bez działającego systemu i niemam możliwości zainstalowania nowego.
Z góry dzięki.