Skocz do zawartości


kajko

Rejestracja: 09 lip 2007
OFFLINE Ostatnio: 18 01 2009 17:22
-----

Moje tematy

Zestaw 1400 zł

22 12 2008 - 17:18

Witam panowie
1. Do wydania 1400 zł
2. Czy będzie OC-nie
3. Do czego ma służyć komp do grania i neta
AMD ATHLON 64 X2 5200+ BOX / 2.7 GHz
GIGABYTE GA-M56S-S3 - nForce 560
GEIL 2 GB 800MHz DUAL 5 5-5-15
PALIT GF 9600GT 512MB DDRIII /256bit/ HDTV 2xDVI
SAMSUNG 3.5" 250GB 7200 SATA II 16MB
LG GH20NS10 SATA
MC P4 FEEL 3.REG 400W
COOLER MASTER ELITE RC-331
proszę o ocene zestawiku z góry dziękuje