Skocz do zawartości


kajko

Rejestracja: 09 lip 2007
OFFLINE Ostatnio: 18 01 2009 17:22
-----

Moje posty

W temacie: Zestaw 1400 zł

25 12 2008 - 20:33

Mam tu jeszcze jeden zestawik
Procesor:Intel Pentium Dual Core E5200 /2.5GHz, 2MB, 800MHz, BOX/
Płyta główna:Gigabyte GA-EP31-DS3L
Pamięć RAM:A-Data DDR2 2x1024MB Extreme Edition VITESTA 800+MHz CL4 BOX
Dysk twardy:Samsung SpinPoint F1 HD322HJ (320GB, 7200RPM, 16MB, SATA/300, NCQ)
Karta graficzna:Gigabyte GeForce 9600 GT Zalman 512MB DDR3 PCI-E BOX
Nagrywarka DVD:LiteOn DVDRW+- iHAS120 SATA OEM Black
Zasilacz:Modecom MC-350ATX 2.0 PFC
Obudowa:Tracer Mars czarno-srebrna
Który będzie bardziej wydajny