Skocz do zawartości


grbuy

Rejestracja: 18 lis 2008
OFFLINE Ostatnio: 30 01 2009 03:44
-----

Moje tematy

Router vs Switch

26 01 2009 - 03:26

Witam tak jak w temacie chciałem podzielić łącze internetowe na 2 kompy aby mieć dostęp do internetu i zarazem utworzyć Lana. Mój internet to taki śmieszny wynalazek nie jakie SSSI jest to internet radiowy, łącze bardzo śmieszne ponieważ raz mam prędkość 100kb raz 1mb, chciałem rozdzielić sygnał mojego SSSI na 2 kompy urządzeniem takim aby mi podzieliło go na 2 równe części, i zarazem będzie można zrobić Lana, i o ile jest taka możliwość że gdy jeden z kompów będzie wyłączony to cała prędkość będzie szła na 1 komputer. Proszę was wytłumaczcie mi o co w tym biega na taki prosty chłopski rozum, i które urządzenie będzie lepsze, z góry dzięki i pozdrawiam ;) :D ;] ;) ;]

STEROWNIKI DO RADEON 9550

22 01 2009 - 18:46

Witam! poszukuję sterowników do Radeona 9550 a dokładnie rozchodzi się o niejakie Omega Drivers 2625, czytałem po forach że są najlepsze pod tą kartę, wszędzie szukałem nie mogłem ich znaleźć, pobrałem najnowsze jakieś Omegi pod moją kartę ale przy instalacji wywalało mi że jest problem i że one są do x1300 i nie będą zgodne z moją kartą, chociaż w opisie sterowników pisało że są do 9550, jakieś nieporozumienie, Proszę was o pomoc, wiecie gdzie je znajdę?? i jeszcze czy jest taka możliwość że od nieprawidłowych sterowników karty graficznej jak odpalę grę to po chwili mi się komp zawiesi? ;) ;] Pozdrawiam!

AMD ATHLON PROBLEM

22 01 2009 - 11:30

Witam mam taki problem chciałem odinstalować grę z komputera i podczas usuwania tej gry chciałem schować wystające kable od zasilania gdy to zrobiłem komputer się zawiesił i dysk (chyba dysk) wydał taki dziwny cichy odgłos jak by coś ocierało, więc dałem reset, lecz po resecie komp się uruchamia normalnie bez problemów lecz po logowaniu do systemu już jak ma wyskakiwać zapraszamy to jest czarny obraz i po chwili restart, czy jest możliwe że było jakieś przepięcie które mogło spowodować usunięcie jakiegoś pliku systemowego, ponieważ wszystko czyta normalnie dysk wychwytuje napędy, kartę, no wszystko, tylko ten restart po logowaniu trochę mnie martwi, proszę was o pomoc, pozdrawiam

creative audigy ls audio sterowniki xp

03 01 2009 - 20:22

tak jak w temacie poszukuje sterowników do karty muzycznej creative audigy ls audio. pozdrawiam i z góry dzięki