Skocz do zawartości


gosc777

Rejestracja: 04 maj 2008
OFFLINE Ostatnio: 14 05 2008 17:09
-----

Moje posty

W temacie: ostrzegam przed pcpogotowie

14 05 2008 - 17:09

dalszy rozwoj sprawy...

z tym tematem jestem jak narazie na kilkunastu forach (ostrzegam przed pcpogotowie)i mam zamiar dalej rozszezac ten krag. chetnie uzyje waszych wskazowek, w jaki sposob mozna jeszcze dojsc do szerokiej i odpowiedniej publiki. mysle ze takie informacje wiele moga wniesc pozytywnego i wielu z nas w przyszlosci ulatwic zycie.

jestem po wielotygodniowym bezefektowym dialogu (wlasciwie monologu) z serwisem. a kazde moje twierdzenie jest podparte dowodami i swiadkami.
takie postepowanie ludzi dziala, moze musi tu i owdzie jeszcze dojrzec, ale jak nic nie bedziemy robic to nigdy nie dojrzeje.
gdyby pcpogotowie zamiast sie pienic od samego poczatku, wyszlo na przeciw problemowi, wtedy napewno sytuacja akualna inaczej by wygladala. multiplikacja wydarzenia jest widoczna juz na forach - tym samym i efektu koncowego.
kto z was placi 800 zl za usluge, ktora nie dziala/nieskutkuje?

fakty:
diagnoza - dysk powaznie uszkodzony - nieprawdziwa
termin naprawy - niedotrzymany, przedluzany
koszt uslugi - proby podwyzszenia ceny - za dysk zamiast 500-600 zl ustalono 725 zl
efekt serwisowy - max 10 %
koncowy koszt uslugi 1400 zl - zaplacone z reki do reki
proby zatuszowania wydarzenia
brak pokwitowania
zadnych reakcji na poserwisowe dialogi i zazalenia
klamliwe twierdzenia ze usluga nie zostala zaplacona - w takim razie wedlug pc pogotowie jestem szczesliwym posiadaczem nowego dysku za darmo.
bezpodstawne oczernianie klijenta na forum - uzywajac nazwiska!

poza forami, dochodze rowniez droga prawna do wyjasnienia owego oszustwa. Moje zapytania w inspekcji handlowej i warszawskim centrum konsumentow doprowadzily ze sprawa ze wzgledu na moje miejsce zamieszkania trafila do Europejskiego Centrum Konsumentow z wszelkimi dowodami - dyski, ich analiza, jakosc i ilosc odzyskanych danych, swiadkowie zaplacenia za usluge, jak i colosciowa dokumentacja - zlecenie, droga porozumien mailowych, nagrania rozmow telefonicznych.
wyjasnienie tej sprawy to tylko kwestja czasu. urzedy nie dzialaja natychmiastowo. Wszystko jest zapisane na dyskach, itp, i mysle ze niepotrzebuje rzucac jakichkolwiek obrazliwych slow, jak to zrobilo pcpogotowie. wszystko potrafie poprzec dowodami
informowalem Pcpogotowie ze byloby lepiej gdyby doszli do porozumienia, zamiast rozkrecac bardziej samonegujace zdarzenia i wypowiedzi. na niektorych forach nie potrafili nawet odpowiedziec na zadne pytania userow na temat uszkodzenia dysku, diagnozy, lub operacji jakie zostaly przez nich wykonane - twierdzili ze szkoda na to czasu. za to wielokrotnie zarzucali mi klamstwa i bezpodstawnie oczerniali uzywajac przy tym mojego nazwiska - na to znalezli czas. takie wydarzenia sa kolejnym znakomitym dowodem wplywajacym na ocene serwisu PCpogotowie.

moja reakcjia na bezpodstawne oczernianie mnie przez pcpogotowie przy uzyciu nazwiska w internecie i domaganie sie aby teksty te wycofano wraz z wprowadzeniem przeprosin, pozostaje bez odpowiedzi ze strony pcpogotowie.
sa to pojedyncze zdania, z brakiem jakiegokolwiek wyjasnienia:

uwazajcie na nich ! tu moje nazwisko
uwaga na firme tu moje nazwisko. nie dajscie sie nabrac!

Za pomawianie w internecie kara jest wysoka. Jeżeli sprawca dopuszcza się takiego czynu za pomocą środków masowego komunikowania (np. internetu), podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Ściganie takiego przestępstwa odbywa się z oskarżenia prywatnego.

po okresie oczekiwania na reakcje serwisu pcpogotowie, zlozylem takie oskarzenie w sadzie okregowym w warszawie.

kolejnym krokiem jaki przewiduje to urzad skarbowy, ktory mam zamiar zaznajomic z wydarzeniem.

W temacie: ostrzegam przed pcpogotowie

04 05 2008 - 18:52

tak, sprawa jest w toku. ze wzgledow mojego miejsca zamieszkania trafila do Europejskiego Centrum Konsumenckiego - tak ja przekierowano. co pewien czas prubuje sie jakos porozumiec z pcpogotowie, jednak bez efektow, oni, czy tez on wrecz sie dosyc stawiaja uzywajac smiesznych argumentow :D nawet spotkalem sie z prubami obrazania mojej osoby na innym forum, co potwierdza to i owo

szukalem furum internetowych bardziej specjalistycznych w zwiazku z ta sprawa, ale chyba bardziej niz te komputerowe juz nie znajde