Skocz do zawartości


Zdjęcie

[forum]Skrypt Invinsion Power Board


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Livo

Livo

    Początkujący

  • 25 postów

Napisano 31 05 2007 - 11:32

Jest to najlepszy skrypt pod forum moim zdaniem. Mimo iż trzeba za niego niemało zapłacić, na prawdę warto go zakupić. Licencja kosztuje 150$ za pierwsze pół roku, za każde kolejne pół roku, trzeba zapłacić 25$. Nie płacimy za samą legalność naszego forum, ale także za pomoc techniczną IPS'u, dostępną praktycznie 24/7. Sam parę razy korzystałem z ich pomocy i jestem bardzo zadowolony, nie ma to jak pełny profesjonalizm. Poza tym skrypt IPB obok vBulletina wydają się najbezpieczniejsze ze wszystkich możliwych. Co jakiś czas IPS wypuszcza nowe patche oraz łatki.

Stronka skryptu: http://www.invisionboard.com

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 31 05 2007 - 11:39

Tak, odpowiednio dopracowana wersja IPB to przyjemność korzystania z forum . Jeśli chodzi o cenę to zbliżamy się do vBulletin, choć jakością odpowiedniego przystosowania forum do pozycjonowania i obciążeniem serwera nie ma porównania. Poza tym po pół roku NIE TRZEBA płacić 25$ tylko płacimy jak chcemy mieć dostęp do aktualizacji!

  • 0

#3 Livo

Livo

    Początkujący

  • 25 postów

Napisano 31 05 2007 - 12:04

Poza tym po pół roku NIE TRZEBA płacić 25$ tylko płacimy jak chcemy mieć dostęp do aktualizacji!

Oraz do supportu o ile się nie mylę. :)
  • 0

#4 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 01 06 2007 - 20:30

http://www.invisionboard.pl/
W polskim wydaniu support ten jest darmowy, a z angielskiego zbyt wiele osób by nie korzystało nie znając dobrze angielskiego
  • 0

#5 Livo

Livo

    Początkujący

  • 25 postów

Napisano 02 06 2007 - 13:58

http://www.invisionboard.pl/
W polskim wydaniu support ten jest darmowy, a z angielskiego zbyt wiele osób by nie korzystało nie znając dobrze angielskiego

Wiesz... duża różnica jest między amatorskim supportem a profesjonalistami, którzy znają skrypt od podszewki, bo sami go tworzyli. Na oficjalnym supporcie pomoc uzyskujesz praktycznie zawsze i w czasie nieprzekraczającym kilku godzin.
  • 0

#6 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 02 06 2007 - 22:06

Wiem o tym dobrze jednak biorąc pod uwagę znajomość wśród Polaków języka angielskiego na stopniu sporym (bo wkońcu najlepiej pisać tam w sposób techniczny czyli całkiem trudny) Wątpie, aby zbyt wiele osób (przeważnie gimnazjaliści) korzystalo z tego supportu
  • 0

#7 DawPi

DawPi

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 08 06 2007 - 14:04

Wiesz... duża różnica jest między amatorskim supportem a profesjonalistami, którzy znają skrypt od podszewki, bo sami go tworzyli. Na oficjalnym supporcie pomoc uzyskujesz praktycznie zawsze i w czasie nieprzekraczającym kilku godzin.


Więc pisz na oficjalnym supporcie, a nie u nas ( invisionboard.pl ) w takim razie :D jak tak bardzo Ci źle i uważasz ludzi tam piszących za amatorów..

Chyba nie rozumiesz idei forum supportu IPSu tego oficjalnego, ale mniejsza z tym. Wybaczone..


DawPi
  • 0

#8 Livo

Livo

    Początkujący

  • 25 postów

Napisano 08 06 2007 - 21:40

Więc pisz na oficjalnym supporcie, a nie u nas ( invisionboard.pl ) w takim razie :D jak tak bardzo Ci źle i uważasz ludzi tam piszących za amatorów..

Chyba nie rozumiesz idei forum supportu IPSu tego oficjalnego, ale mniejsza z tym. Wybaczone..
DawPi

Dzisys! Chodzi mi o tak zwane "Tickets", a nie o forum... Support invisionboard.pl nazwałem amatorskim, dlatego że nie robicie tego zawodowo, a z własnej woli, nie pracujecie dla IPS'u. Określenie te nie miało nic wspólnego z nazywaniem umiejętności jakie posiadacie. O.o

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: IPB IP.Board



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych