Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziwne zachowywanie się komputera po Formacie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 verixon

verixon

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 05 11 2010 - 22:02

Witam otóż na moim komputerze od niedawna występują dziwne błędy. Pierwszym z tych błędów jest to że pomimo działania internetu strony nie ładują się raz na jakiś czas. Drugim problemem jest że w przeglądarkach szukając czegoś na google co szukałem wcześniej (przed formatem) jest już oznaczone iż wchodziłem w link. Trzecim i ostatnim problemem jest to że mikrofon odłącza się bardzo często z nieznanej mi przyczyny testowałem go na dwóch innych komputerach gdzie działał bez zarzutów lecz u mnie odłącza się sam. Posiadam sterowniki jakie posiadam to Realtek HD Audio.

  • 0

#2 Saletra

Saletra

    Zaawansowany użytkownik

  • 937 postów

Napisano 06 11 2010 - 09:07

1. Jaki dostawca, jaka przeglądarka, jak długo strony się nie wczytują? - za mało informacji podałeś
2. To normalne - jak jesteś zalogowany na koncie w Google to wyszukiwarka zapamiętuje linki, w które klikasz, a nawet ile razy je otworzyłeś.
3. Nie bardzo rozumiem w jaki sposób mikrofon się odłącza, tzn. wyłacza, przestaje działac?


#3 verixon

verixon

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 06 11 2010 - 11:59

1. Dostawca internetu to multiplay (internet na światłowody), przeglądarka to Mozilla Firefox, strony nie wczytują się od 5 do 10 min.
2. Aha rozumiem. Czyli to nie jest zależne od tego czy jest po formacie?
3. Mhm... opisze tutaj jak to wygląda. Mikrofon działa po czym wyskakuje komunikat że został odłączony następnie znów się podłącza i znów odłącza. Jest tak co chwile z nieznanej mi przyczyny :/.
  • 0

#4 verixon

verixon

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 07 11 2010 - 13:38

Odświeżam proszę o pomoc.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Realtek HD Audio



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych