Skocz do zawartości


Zdjęcie

Realtek HD Audio - Brak zainstalowanych urządzeń wyjściowych audio


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 infinit

infinit

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 26 01 2013 - 13:38

Witam, mój problem, jak w temacie, polega na tym, że system (Windows 8 od wczoraj, wcześniej Windows 7 - to samo) pokazuje brak zainstalowanych urządzeń wyjściowych audio:
Dołączona grafika
mimo, że w menedżerze urządzeń jakieś urządzenie jest:
Dołączona grafika
W BIOSie karta dźwiękowa jest włączona, jeżeli chodzi o płytę główną:
Dołączona grafika

Kiedyś był podobny problem, ale sterowniki się instalowały z płyty dołączonej do płyty głównej i problemu nie było, bo wystarczyło wyłączyć przedni panel, teraz instalują się, ściągnąłem ze strony producenta, ale nic to nie daje, nie włączają się, nie wyskakuje żaden komunikat, nie ma żadnych opcji, nic, po prostu SĄ

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 26 01 2013 - 15:51

Sterowniki od chipsetu zainstalowałeś?

  • 1

#3 infinit

infinit

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 27 01 2013 - 16:32

Tak, odświeżałem wszystkie możliwe sterowniki

Użytkownik infinit edytował ten post 27 01 2013 - 16:38

  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 27 01 2013 - 16:52

Wejdz w menu Realteka z poziomu tray'a(czerwona ikona glosnika). Wejdz tam i w menu gdzie widac glosniki poszukaj klawisza ustaw jako domylne urzadzenie audio(prawdopodobnieprzycisk bedzie zaraz obok paska glosnosci). daj znać czy pomogło.
  • 1

#5 infinit

infinit

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 27 01 2013 - 17:18

Wejdz w menu Realteka z poziomu tray'a(czerwona ikona glosnika). Wejdz tam i w menu gdzie widac glosniki poszukaj klawisza ustaw jako domylne urzadzenie audio(prawdopodobnieprzycisk bedzie zaraz obok paska glosnosci). daj znać czy pomogło.


ojciec wczoraj odłączył kompa i podłączył swojego, dzisiaj ja podłączam bo potrzebowałem pliki i nagle magicznie zaczęło wszystko działać, nie mam pojęcia co jest grane, [beeep]ana nowoczesna technologia nigdy tego nie zrozumiem
mimo wszystko wielkie dzięki za pomoc

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: realtek hd audio



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych