Skocz do zawartości


dobrawa6996

Rejestracja: 16 sty 2011
OFFLINE Ostatnio: 06 05 2011 19:06
-----

Moje tematy

Zacinające się filmy

06 05 2011 - 04:33

witam dzień dobry!

Moi drodzy mam taki problem nie daje mi to żyć:( Chodzi o to, że od pewnego czasu zauważyłam, że kiedy oglądam na komputerze jakiś film w winampie (wersja 1.0.0.8), to po prostu filmik co jakiś czas zacina się chodzi o dźwięk i obraz. Dźwięk tak jakby "załamuje się" (i obraz też). Już sama nei wiem jak to określić. Jest to bardzo denerwujące boje się, że to może być jakiś wirus niby mc afee nic nie wykrywa, ale różne opinie o nim słyszałam niestety taki program antywirusowy dostałam w prezencie i nie mam innego a z darmowymi wiadomo jak to jest. Co mi poradzicie? Dodam, ze mam zainstalowaną wtyczkę wmp plugin odpowiednią do wersji, więc chyba (?) nie jest to wina braku jakichśckodeków. Dodam, że zacinanie się to powstaje raczej w momencie, gdy mam połączenie z Internetem.. Proszę o pomoc.

Myszka Logitech klika mi podwójnie

30 04 2011 - 11:43

witam!

Moi drodzy mam taki problem otóz moja myszka klika mi dwa razy! tzn. lewy przycisk no po prostu wtrynia mnie to niemiłosiernie! tzn. lewy przycisk ja klikam raz a klika mi sie dwa razy;/
myszka to logitech bezprzewodowa tzn. podląćzana z usb używam jej już ok roku i nie było na początku takich problemów błagam pomóżcie mi, bo z tym się nie da pracować na komputerze!:) co robić:)

win 7 sony vaio laptop format

21 04 2011 - 10:08

witam!

Moi drodzy mam problem z formatem. Mam laptop sony vaio system operacyjny windows 7 oczywiscie i chcialabym go sformatować(format dysku c a najlepiej całego komputera). Niestety nie bardzo wiedziałam jak się do tego zabrać, toteż skorzystałam z pomocy. Tam kazano utworzyć mi nową partycję z dysku c (nowy dysk tak jakby jesli dobrze rozumiem chyba). Utworzyłam nadałam mu literkę Z i mam teraz nowy dysk na którym nic nie ma. Już miejsza o to, że ma pojemność trochę mniejszą niż mój dysk c (?!) ma torchę mniej giga dlaczego tak jest??? No ale już trudno. No i pozniej przeczytałam na forum, że nie da się sformatować dysku c, na którym jest windows w windowsie i trzeba to zrobić w biosie poprzez jakieś bootowanie (to chyba taka angielska nazwa formatowania jesli dobrze rozumiem). No i, ze trzeba miec jakas plytke swieza? i tak o tym poczytałam wydaje mi sie, ze ja tego nieogarne jest jeszcze jeden sposób podobno tj przywracanie ustawień fabrycznych z płytek recovery tak zwanych (te mam bo utworzyłam je zaraz po kupnie laptopa jak jeszcze wszystko chodziło tak jak pisało w instrukcji nagrały się na dwie pyty i mam je). I teraz moje pytanko czy jak włoze te plytki i tak zrobie jak mi pisza w instrukcji tj. poprzez nie przywrócę ustawienia fabryczne komputera to będzie to równalo się formatowi? Czy jednak najpier musze sformatowac komputer? W ogole to tak bym chciala, zebym miala tak jak po zakupie tzn. otwieram klape od laptopa i od razu pojawia sie kreator windowsa do instalacji jak mam zrobic tak zeby wszystko usunac i na nowo mi sie ten kreator wlaczy,l i zeby niczego nie popsuc blagam pomozcie mi, nie mam sie do kogo zwrocic a nie rozumiem za bardzo o cyzm piszą na forach wytłumaczcie mi tak prosto jak to zrobić ............... :) prosze Was :a: