Skocz do zawartości


dobrawa6996

Rejestracja: 16 sty 2011
OFFLINE Ostatnio: 06 05 2011 19:06
-----

Moje posty

W temacie: Zacinające się filmy

06 05 2011 - 19:08

przepraszam chodziło mi o windows media playera:D

tzn. wcześniej nie było takich problemów i ta wersja była darmowy wraz z windowsem 7. hmmm już sama nie wiem wczoraj spybot wykrył mi jakieś ":fastclick" i parę innych rzeczy hmmmmmmm

W temacie: win 7 sony vaio laptop format

21 04 2011 - 18:40

tzn. ja te płytki robiłam wg instrukcji tzn. najpierw wgrałam windowsa postępowałam wg kreatora póniej zaktualizowałam komputer tj. vaio update i te sprawy, a później utworzyłam te dyski wg kreatora windowsie :)

W temacie: win 7 sony vaio laptop format

21 04 2011 - 16:22

dziękuję za odpowiedź!:a:



"Płytki recovery mogą w ogóle na nic się nie zdać, jeśli zmieniałaś coś z partycjami (np. ilość). " właśnie nacisnęłam na dysk C i utworzyłam nowy wolumin nowy dysk...:);)

Ale mówisz, że pomimo to mogą działać? Jeśli tak, to czy takie zainstalowanie na nowo systemu z tych płytek mogę wykonać zamiast formatu? czy teraz bym musiała jakoś "połączyć" ten nowo utworzony dysk z dawną "częścią" dysku c?? czy da się w ogóle tak zrobić? :a:


Co do płytki z windowsem - nie posiadam jej. Kiedy kupowałam laptopa windows był już "wbudowany" i nie dostałam żadnej płyty, tzn. kiedy po raz pierwszy włączyłam laptopa, to od razu włączył mi się kreator windowsa... I co teraz?? :a:

jestem ząłamana po co ruszyłam tą patrycję :)