Skocz do zawartości


czajna

Rejestracja: 13 mar 2013
OFFLINE Ostatnio: 28 03 2013 12:58
-----

Moje tematy

jak odinstalować program "Starter Wallpaper Changer"

13 03 2013 - 01:28

Witam.

Szukam pomocy ws. pulpitu którego nie mogę zmienic i jest czarny. Do wieczoru było wszystko ok , ale chciałam :wypróbować nowy program i zaisntalowałam Starter Wallpaper Changer. Zmienilam tapete i po ponownym zalogowaniu ekran był czarny. Więc usunęłam ten program (nie poprzez deinstalacje tylko z pulpitu usunęłam i z kosza później bo nie było go nigdzie indziej) i nadal nie moge tego zmienic w żaden sposób. w internecie szukałam i znalazłam sposób z przywracaniem systemu lecz wyświetla się taki kounikat:Oprogramowanie systemowe Lenovo Instatn Reset zostało wlączone. Funkcja Przywraqcanie systwmu Windows zostałą wyłączona. (Mam nowego laptopa lenovo z Windows 7 Home Premium ). Więc ten sposób odrzuciłam.

Znalazłam post gdzie Qauke pomógł rozwiązać problem pewnej osobie. ( Problem w zmianie tapety w windows7 - Windows 7 Forum )
Zaintalowałam program Revo Uninstaller który był tam podany. Utknęłam w miejscu bo nie mogę znaleźć CELOWNIKA. Niech ktoś poradzi. Informatykiem nie jestem więc z góry przepraszam za jakieś błędy. ;)

może ktoś pomoże w inny sposób. czekam szybką na odpowiedź!