Skocz do zawartości


czajna

Rejestracja: 13 mar 2013
OFFLINE Ostatnio: 28 03 2013 12:58
-----

Moje posty

W temacie: jak odinstalować program "Starter Wallpaper Changer"

27 03 2013 - 22:16

dzięki serdeczne. wszystko działa juz jak należy! Pozdrawiam. ;)

W temacie: jak odinstalować program "Starter Wallpaper Changer"

25 03 2013 - 00:03

tak tak wczesniej tego probowalam. ale nadal go nie bylo i szukalam w program files i w panelu sterowania. bym przywrócila system poprostu . tylko ze mam lenovo latpopa i auomatycznie włączony program lenovo solution center i jak próbuje pprzywrócic wyskakuje okno ze przywracanie sytemu jest wyłączone.

W temacie: jak odinstalować program "Starter Wallpaper Changer"

16 03 2013 - 19:38

do tej pory kiedy zainstalowałam ten program działało wszystko ok i zmieniałam tak :Załączony plik  zmiana.png   381,33 KB   35 Ilość pobrań

ten program jest usunięty (teoretycznie) z laptopa. tapeta nadal jest czarna po zmianie kopozycji czy nawet jak zdjecie jakies lub tapete ustwie jako tlo pulpitu. :/ w necie był sposób zeby zmienić poprzez Regedit. Ale to się nie sptrawdza na moim laptopie albo nie umiem poprostu

W temacie: jak odinstalować program "Starter Wallpaper Changer"

16 03 2013 - 13:02

niestety tego programu nie ma nigdzie indziej. szukałam wszędzie. nie wiem może jest inny sposób. skasowałam z pulpitu oczyściłam kosz . tapety niemogę nadal zmienić . moze jest jakis inny sposob?

W temacie: jak odinstalować program "Starter Wallpaper Changer"

14 03 2013 - 19:58

dzięki za screena ale wiem jak to się robi. o to chodzi ze nie ma go nigdzie indzej tylko na pulpicie. nigdzie . nie figuruje na liscie do programow ktore mogę odinstalowac. uzywalam tego CELOWNIKA wcikając po naprowadzenu na ikone "odinstaluj". caly czas zostaje a funkcje sie nie zmienily. nadal dziala prawidlowo i nie znika.