Skocz do zawartości


animashi

Rejestracja: 06 gru 2007
OFFLINE Ostatnio: 23 08 2014 21:25
-----

Moje posty

W temacie: [do 3000 zł] Laptop biurowy +CAD +Photoshop

23 08 2014 - 21:26

W tym Acerze grafika świetna, ale za to procesor słabiutki, niskonapięciowy. Myślę, że zainwestuje w Lenovo. Model, który zaproponowałem łączy bardzo dobrą grafikę z wydajnym procesorem. Z tego, co wiem to nie traci się gwarancji przy dołożeniu SSD, tak samo jak przy dołożeniu RAMu.


W temacie: [do 3000 zł] Laptop biurowy +CAD +Photoshop

23 08 2014 - 18:20

Nie szukam laptopa ściśle graficznego, jedynie zaznaczyłem, że od czasu będę korzystał z CADa i Photoshopa (raczej proste projekty) i oczekuję w miarę komfortowej pracy. Nie chcę, aby te programy były wyznacznikiem. MSI jest całkiem ciekawą propozycją, lecz opis sugeruje, że jest dedykowany do gier, nawet jeśli można go wykorzystywać do innych celów. Acera nie lubię. Znalazłem ciekawą ofertę  co o niej myślicie? 

 

http://allegro.pl/laptop-lenovo-hd-y510p-i7-3-4ghz-8gb-1tb-gt755-2gb-i4536683485.html i7 jedna karta graficzna GT755M

http://allegro.pl/dla-gracza-lenovo-y510p-i5-8gb-1tb-sshd-gt755m-2gb-i4531343197.html i5 dwie karty graficzne GT755M

 

do laptopa podłączam zewnętrzny monitor, więc matryca nie jest problemem. Chciałbym też, aby w komputerze było miejsce na dysk SSD, który już posiadam (najlepiej w zatoce napędu, w ostateczności wyciągnę zamontowany dysk z komputera).


W temacie: [do 3000 zł] Laptop biurowy +CAD +Photoshop

23 08 2014 - 00:51

Dzięki za odpowiedź, jednak propozycje znacznie przekraczają mój budżet. Z laptopa będę korzystał na zewnętrznym monitorze, więc to chyba eliminuje problem matrycy. Spojrzałem na laptopa, który masz w stopce i muszę powiedzieć, że ma świetne parametry Intel Core i7 4700MQ, jeden z najmocniejszych procesorów dla lapków wg tego rankingu. Dodatkowo najmocniejsza karta graficzna w swojej klasie wg tego rankingu, która przebija GT840M. Cena też była przyzwoita. Niestety praktycznie niedostępny w sklepach, jedynie na allegro. Mógłbyś polecić jakąś wisienkę tego typu? I opisać krótko lapka, czy faktycznie tak wymiata?