Skocz do zawartości


aisami

Rejestracja: 09 sie 2008
OFFLINE Ostatnio: 29 08 2008 17:56
-----

Moje tematy

Resetowanie się komputera

09 08 2008 - 13:37

Witam wszystkich
Mam poważny problem z komputerem, od okolo 3- 4 miesięcy. Problem się ciągle nasila, więc postanowiłam napisać i prosić Was o pomoc. Chodzi o to, że wszystko w tym komputerze się resetuje (samo wyłącza) bez powodu i bez ostrzeżenia. Najbardziej denerwujące jest to że, przeglądarka internetowa bez przewy się wyłącza. Nie rozumiem dlaczego tak się dzieje :banana: Instalowałam różne przeglądarki i na każdej dzieje się to samo! Właczam przeglądarke intern. i po kilku sekundach, czasami minutach po prostu się wyłącza, a czasami w ogole nie chce się włączyć. Z innymi programami jest podobnie, np gg sie samo wyłacza po kilku minutach, skype też, nawet Word. Nawet komputer się często sam resetuje. Dodam że juz probowałam róznych rzeczy i nie pomogło :P Miałam formatowanie dysku i to nie pomogło (mam widows xp), zainstalowany miałam równiez program antywirusowy bo myślałam ze to problem z wirusami, ale niestety... problem istnieje i jest coraz gorzej! Jesteście moją ostatnią deską ratunku :P(( Proszę pomóżcie!