Skocz do zawartości


aisami

Rejestracja: 09 sie 2008
OFFLINE Ostatnio: 29 08 2008 17:56
-----

Moje posty

W temacie: Problem z GG

29 08 2008 - 17:56

Lepiek korzystać z gg za pomocą innych komunikatorów np. aqq, tlen lub spik. U mnie tez były wieczne problemy z gg ale odkąd używam innego komunikatora problemy znikneły.

W temacie: Resetowanie się komputera

28 08 2008 - 21:30

Tak. Zrobiłam wszystko co radziles, oczyszczony z wpisów Odkurzaczem, defragmentacja dysku zrobiona, przed zalożeniem nowego zasilacza był dokładnie czyszczony w środku. Przeglądarki interntowe się ciągle wyłaczają, i komputer sie resetuje.
Podam np że przy wyłaczeniu się IE jest komunikat: "Wystąpił problem z aplikacją IEXPLORE.EXE i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty."
Przy Operze: "Wystąpił problem z aplikacją Opera Internet Browser i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty."
A przy innych przeglądarkach podobne komunikaty.

POMÓŻCIE!! :)

W temacie: Resetowanie się komputera

10 08 2008 - 12:29

Dziekuje za wszystkie pomocne rady ;] Jak tylko bede mogla to kupie nowy zasilacz. Narazie musze sie troche pomeczyc z tym bez przerwy wyłaczajcym sie komputerem.
//
Niestety pomyliliście się! :( Wydałam moje ostatnie pieniądze na nowy zasilacz i to nie pomogło! Komputer nadal się resetuje... proszę pomóżcie... ;] Jak rozwiązać ten problem??

W temacie: Resetowanie się komputera

10 08 2008 - 01:22

niestety nie mam od kogo pożyczyć... a jak kupię ten zasilacz i nadal będzie to samo to już nie wiem co zrobie... ;]

W temacie: Resetowanie się komputera

09 08 2008 - 19:07

Dziękuje za pomoc. W takim razie musze pomyśleć nad kupnem nowego zasilacza.