Skocz do zawartości


adii_22

Rejestracja: 21 paź 2007
OFFLINE Ostatnio: 17 01 2009 17:21
-----

Moje posty

W temacie: Komp nie wyykrywa N6300

31 12 2007 - 20:31

No to podłącz przez BT - to na pewno komp nie rozwali Ci telefonu!
Osobiście wątpię, by przyczyną był komp.





Prbowałem. Mam wtedy konflikt sprętowy z myszką :P No tak źle i tak nie dobrze ;P IRDA odpada, bo 6300 nie ma IRDY, RS232 już nie mam, BT-konflikt sterów, pozostaje tylko USB. Dodam jeszcze, że format nie pomaga ;P

W temacie: Komputer nie wykrywa urzadzen

30 12 2007 - 11:58

Spróbuj jeszcze tego:
Start>Uruchom>wpisz "msconfig" >Zakładka "usługi" >Zaznacz "Plug and Pay" (jeśli jest odznaczone)
zapisz zmiany i zresetuj kompa. Po zalogowaniu pokaże się komunikat z narzędzia konfiguracji systemu, nie zamykaj go od razu, tylko zaznacz tak "ptaszkiem" jedyną możliwą opcję i dopiero OK. Teraz prawdź czy wykrywa nowe komponenty

Dołączona grafika

W temacie: Komp nie wyykrywa N6300

30 12 2007 - 11:47

@yahoo
ok, ale ja potzrebuje zrobić np. kopię bespieczeństwa? I co? nie zrobię tego, kiedy telefon jest widziany jako pendrive.
@jarzabek
spoko, tylko jak to zrobie, jak do tego jest potrzebny PC Tools? I co? dwa telefony na raz mają mi paść? bądźmy rozsądni.

W temacie: Win Xp Pro/Home czy Win Xp 64-bit

28 12 2007 - 12:36

Jak zaistalujesz 32-bit to też będzie działać, ale nie wykorzystasz pełnej pary z proca

W temacie: Dystrybucja pod serwer

23 12 2007 - 19:43

Ja bym wziął Ubuntu albo Debiana-nie będziesz się musiał martwić o zależności pakietów. Ubuntu jak jesteś nowy w tym temacie, Debian jak masz trochę wprawy ;P

PS. Możnaby się pobawić jeszcze z Fedorką ;)