Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwis przy uruchomieniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 NiFe

NiFe

    Początkujący

  • 86 postów

Napisano 26 06 2010 - 10:46

Witam! Od 2-3 dni mam problem z włączeniem komputera. Wszystko jest ok do czasu załadowania okna "Zapraszamy" w XP`ku. Wisi ono jakieś 20-25 sekund (bez dźwięku włączenia windowsa), a potem pokazuje się pulpit. Wygląda to jakby komputer zamulił, ponieważ żadne programy się nie otwierają, a foldery wchodzą tylko na pierwszy poziom (dalej zwiesza). Kiedy najdzie się myszką na pasek start na całym obszarze pokazuje się klepsydra. Nie da się nic zrobić. Dodam, że w tym czasie żadne skróty klawiszowe nie działają oraz Menadżer Zadań. Po ok. 20 minutach słychać dźwięk włączenia windowsa i wszystkie programy, które próbowało się włączyć wcześniej, uruchamiają się...

W życiu się z czymś takim nie spotkałem. Komputer później nie jest zmulony za bardzo. Mam troche syfu na kompie i... głupio mówić - jedną partycję :/

Poniżej zamieszczam log z HJ This.
http://wklej.eu/index.php?id=a33aab6fe1

Proszę o wskazówki jak się uporać z takim problemem. Dodam, że nigdzie w internecie nie spotkałem się z podobnym przypadkiem.

Pozdrawiam

EDIT 1:
Aha, przypomniało mi się, że kilka dni wcześniej Avast znalazł mi ok. 50 wirusów w folderze ze sterownikami (drivers), przez co np. nie znajduje mi drukarki.

Użytkownik NiFe edytował ten post 26 06 2010 - 10:49

  • 0

#2 sight

sight

    Stały użytkownik

  • 172 postów

Napisano 27 06 2010 - 20:56

Jak miales 50 wirusow to moze nadal sa :P sprawdz w menadzerze zadan co sie tam wyprawia - czy jakis dziwny proces nie zajmuje 99% procesora.

Moja rada - format i instalacja od nowa( przy okazji zrob sobie te partycje)

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: uruchomienie komputera



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych