Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows8 po ostatnim update nie uruchamia się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 jakubhab

jakubhab

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 21 02 2013 - 00:55

Witam !

Ponownie otwieram temat związany z moim ultrabookiem. Chodzi o Samsung NP530U3C-A05PL

Ultrabooka pożyczyłem koleżance, więc stwierdziłem, że to za jej sprawą był błąd.

http://www.youtube.com/watch?v=AKCvzeZ5MsU&feature=youtu.be

Komputer zwróciła w dniu wczorajszym, więc postanowiłem przywrócić komputer do stanu fabrycznego (odżałowałem wszystkie dane jakie znajdowały się na dysku), zrobiłem go zupełnie na nowo... Wszystko fajnie dopóki nie ściągnęła się ostatnia paczka aktualizacji ważąca około 500 MB. Po uruchomieniu ponownym komputer w kółko wyświetla to co na filmiku... Całą noc przeleżał i tak jest przez cały czas... Macie jakieś rady ? Jak to naprawić ?! Nie będę codziennie go formatował i wgrywał ponownie, skoro po tych aktulizacjach występuje taki błąd... Jak sądzę problem leży gdzieś w software Samsunga - gryzie się z aktualizacjami Windows 8 i powstaje kłopot.. Czy ktoś spotkał się z takim problemem, co mogę zrobić ? Dołączona grafika

  • 0

#2 server

server

    Zaawansowany użytkownik

  • 414 postów

Napisano 21 02 2013 - 01:15

Może zostaw komputer na parę godzin. Paczka 500 MB musi się przecież zainstalować w odpowiedni sposób, dopasować do Twojego komputera. Nie zrobi się tego od razu.

  • 0

#3 jakubhab

jakubhab

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 21 02 2013 - 01:24

Komputer przeleżał wczoraj od godziny 1:30 w nocy do godziny 14:20 dzisiaj.... I nic...

Przy każdej aktualizacji po tym napisie wyskakiwał procentowy licznik.. A tu się nic nie dzieje...
  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 21 02 2013 - 02:59

A podczas przywracania systemu z ukrytej partycji recovery nie masz czegoś takiego jak "wyłączanie aktualizacji"? nie jestem pewny ale w 7-mce podczas ustawiania wszystkiego (po przywróceniu) była możliwość odhaczenia instaluj automatycznie aktualizacje i to jeszcze przed załadowaniem się pulpitu. Ewentualnie spróbuj jeszcze wejść w tryb awaryjny wyłącz aktualizację i spróbuj raz jeszcze zalogować się do systemu.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Samsung update uruchomienie komputera



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych