Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia UFO, jakich nie widział świat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
99 odpowiedzi w tym temacie

#21

Napisano 07 03 2006 - 16:06

ja to tak podchodze do tego z dystansem wierze i nie,bo wreszcie nie zbadane sa przestrzenie wszechswiata a ludzkosc wie naprawde bardzo malo na temat kosmosu i tego co sie tam dzieje.tak samo jak glebiny oceanow nie jestesmy w stanie stwierdzic co jeszcze mozemy tam znalezc juz nie mowiac o dzungli do tej pory mozna tam znalezc okazy jakis zyjatek ktorych czlowiek ni ewidzial na oczy

  • 0

#22 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 07 03 2006 - 16:12

dzis ukazala sie kolejna czesc artykulu


„Trzęsienie ziemi” – tak tylko można nazwać to, co się stało po naszej publikacji zdjęć ze Zdanów. Widać wyraźnie, że ludzie są wstrząśnięci jakością zdjęć. Do tej pory myśleli, że UFO to rozmazane plamki, niewyraźne smugi, dyskusyjne ciapki itp. Tym razem jakość zdjęć nie pozostawia złudzeń, że nie jest to „owad, ptak, wada aparatu – najczęstsza śpiewka ludzi kwestionujących zdjęcia obiektów UFO”. Obiekt jest wyraźny i wszystko, co wydarzyło się 8-go stycznia przemawia za tym, że nad naszymi głowami poruszają się obiekty, których nie sposób znaleźć w książkach o lotnictwie. Po prostu UFO jest faktem – czy to się komuś podoba, czy nie.
Fundacja NAUTILUS otrzymuje w tej chwili taką ilość maili, że problemem wcale nie jest odpowiadanie, ale... ich czytanie. Coś z tym musimy zrobić, ale najpierw odpowiemy Wam na kilka pytań.

Z nadesłanych maili wiele osób podejrzewa oszustwo. To naturalne, gdyż tak wyraźnych zdjęć UFO po prostu nie widzieli i nie wyobrażają sobie, żeby ktoś ich nie zrobił w photoshopie. Argumenty zresztą powtarzają się i postanowiliśmy odpowiedzieć na kilka pytań. Ponieważ nie jesteśmy w stanie oddzielnie odpowiadać na kilkadziesiąt maili, więc... robimy to bardziej elegancko w ten sposób.


Ciag dalszy ........

  • 0

#23 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 07 03 2006 - 16:45

Duzo to nie wyjasnili w tym drugim artykule... A zeby nie bylo pusto to dodali historyjke o jakims psie na koncu LOL :/
  • 0

#24 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 07 03 2006 - 16:52

to dodali historyjke o jakims psie na koncu LOL


jak bys byl stalum bywalcem nautillusa to bys wiedzial o co chodzi z tymi psami :D
  • 0

#25 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 07 03 2006 - 17:02

No ale niestety nie jestem ;) Moze zaczne byc :D A tak w ogole to zaraz jak znajde to dodam filmik z (prawdopodobnie) UFO, zrobiony miedzy dwiema wiezami WTC :D

EDIT

O, znalazlem :P Kiedys szukalem czegos o ufo i widzialem ten filmik. Zobaczylem go i bardziej sie tym nie interesowalem a wiec nie wiem nic na temat tych zdjec ;) UFO
  • 0

#26 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 07 03 2006 - 17:20

hahah dest to jest fejk :D filmik zostal zrobionych przez studentow trzeba powiedziec ze im ladnie wyszlo :D
  • 0

#27 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 07 03 2006 - 17:21

Hehe no to tak jak pisalem, zobaczylem filmik i olalem reszte :D Nie zastanawialem sie czy to fake czy nie ;)

[ Dodano: 07-03-2006, 20:15 ]
Hehehe lol tak sie przygladalem jednemu zdjeciu i popatrzcie co dostrzeglem :P Trzeba sie dobrze wpatrzcec ;)
Patrzcie hehe :D
  • 0

#28 danci

danci

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 20 10 2007 - 12:24

trochę temu widziałęm ufo mówię szczerze wyglądało jak satelita bo miało baterie słoneczne albo coś podobnęgo leciało bardzo nisko w biał dzień widziałem to z kolegami normalnie satelita spaliła by się w atmoswerze niewiem co to było ale byłlo ogromne czy ktoś widział coś takiego sory zdjęcia nie mam i jeszcze jedno satelita nie wydawa dżwięków a to przerażliwie buczało
  • 0

#29 Piksel

Piksel

    Pax et Bonum...

  • 257 postów

Napisano 20 10 2007 - 15:34

Ty może jesteś UFO?? 0 postów (a jeden widzimy powyżej)
  • 0

#30 Jose

Jose

    Początkujący

  • 74 postów

Napisano 23 12 2007 - 13:11

Może uznacie mnie za świra.. ale...
Pomyślcie logicznie no, nasz układ słoneczny to nie cały wszechświat, na pewno gdzieś indziej musiała rozwinąć się jakaś istota "rozumna". Więc ja myśle że kosmici istnieją. Z resztą kiedyś oglądałem taki filmik "Sekcja zwłok kosmity".
Film z około 1930 r. Nie chcielibyście czegoś takiego obejrzeć :]
  • 0

#31 Ktoś Kto Coś Wie

Ktoś Kto Coś Wie

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 30 12 2007 - 14:17

Może i myślicie że to jakiś fotomontaż
Ale to powiedzcie mi w jaki sposób jeśli ktoś wkleił garnki na jakies zdjęcie to jakim cudem kąt padania światła od słońca pada w odpowiedni sposób?
A jeśli by ktoś na lince to powiesił to w jaki sposób tak wysoko nad ziemia??
Bo to musi byc wysoko i około max 100metrów od fotografa.A miniaturowych garniaków niema.
Te zdjęcia są prawdziwe.
Niewierzycie? znajdzcie sobie reportaż z Krzysztofem Jackowskim (jasnowidz) dali mu takie samo zdjęcie zobaczcie co na ten tema powiedział
Poszukajcie w google ,,Jaskowki o ufo,,
Pozdrawiam

  • 0

#32 Kro.Peko

Kro.Peko

    Początkujący

  • 144 postów

Napisano 30 12 2007 - 18:12

oo drogi ufoludek zero postow a jeden ma :? noo ale tak na serio to tam moze sa ....Istoty o duzych oczach.. ale wydaje mi sie ze prętko ich nie zobaczymy ;p;p;p;p;p a tak apropo to ten filmik sekcja zwlok kosmity to baja ogladalem program w ktorym udowodnili ze ten film to poprostu bajka....Tak samo jak potwór z lochnes czy jak to tam : ?.. :D

  • 0

#33 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 30 12 2007 - 21:28

oni istnieją..... oto kto przyszedł do mnie zamiast mikołaja :D :P
  • 0

#34 yahoo69

yahoo69

    Nałogowy palacz, uzależniony od adrenaliny

  • 763 postów

Napisano 30 12 2007 - 21:49

chcecie to nie wierzcie ale kiedys z moim bracholem i kumplem gralismy w pilke za domem na lace to bylo lato wieczor okolo godziny 22 skonczylismy grac usiedlismy sobie a tu nagle w lesie gdzies ze 100 metrow od nas pojawilo sie swiatlo taka chmurka jakby okolo 1 metra wysokosci.. widzialem to tylko ja ale nic nie mowilem bo moze mi sie zwidzialo pomyslalem.. skonczylismy gadac wstajemy idziemy sciezkoa wlasnie w strone tego lasu bo jeszcze do sadu na jabka szlismy a tu znow te swiatlo biale to troszke spanikowalismy ale co tam gdy odprowadzalismy kumpla do domu to nas tak pogonilo ze w minute przbieglismy 3 km i nie wyszedlem z domu tylko poczekalem az tata po mnie przyjedzie mialem wtedy 15 lat.
mam rowniez fotografie dziwnego zjawiska ktore dzialo sie na niebie a mianowicie 2 sqwietliste punkty od najwielszego do najmniejszego lecvialy za soba w pewnym momencie rozswietlily sie i zniknely

jezsszzce ma troszke spotkan z duchami ale co bede opowiadal :D
  • 0

#35 Kro.Peko

Kro.Peko

    Początkujący

  • 144 postów

Napisano 30 12 2007 - 22:13

ojeju mamy tutaj przypadek ziomxa co ma bujna wyobraznie : ) ja mam 15 lat i sie takich rzeczy nie boje xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD i wogule zal mi cie : p
  • 0

#36 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 30 12 2007 - 22:44

a w ogóle to poćwicz ortografie :D
a co do yahoo69 to tak czasem jest po źle upędzonym bimbrze :P
  • 0

#37 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 30 12 2007 - 22:48

Bez jaj jestem w pierwszej 10 Polski za 1km i mam czas ponad 2min
  • 0

#38 Kro.Peko

Kro.Peko

    Początkujący

  • 144 postów

Napisano 30 12 2007 - 22:49

Opss xDDD sora : p
  • 0

#39 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 30 12 2007 - 23:00

Kro.Peko zastanawiam się czy jakikolwiek Twój post nie jest spamem?
  • 0

#40 Kro.Peko

Kro.Peko

    Początkujący

  • 144 postów

Napisano 31 12 2007 - 00:14

ze co ?? to może poczytaj wszystkie ja staram sie bardzie wymieniać poglądy i rozmawiać.. nie wiem co rozumiesz pod pojęciem spam..
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych