Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia UFO, jakich nie widział świat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
99 odpowiedzi w tym temacie

#1 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 06 03 2006 - 17:30

Prawdopodobnie najlepsze zdjecia ufo jakie zostaly zrobione na ziemi

Jest niedziela, 8- my stycznia 2006 roku. Dwójka mężczyzn wraca z wesela. Obaj proszą o zachowanie anonimowości, więc będziemy tylko używali imion – pan Maciej (65 l.) kieruje, zaś obok niego siedzi pan Zbyszek (60 l.). Atmosfera w samochodzie wesoła, pasażer jest jeszcze na „ostrym rauszu”. I istotna sprawa w tej całej historii – ma aparat fotograficzny. I to nawet dobry - OLYMPUS. Używał tego aparatu do wykonywania zdjęć tańczących par, ale tego dnia okaże się, że dzięki niemu wykona jedne z najlepszych fotografii UFO na świecie. Wyruszają w trasę na Terespol, a dokładnie do Międzyrzeca Podlaskiego. Jest około 12.30, kiedy ich granatowy Polonez dojeżdża do tzw. „czarnego punktu”, który nazywa się tak dlatego, gdyż od wielu lat dochodzi akurat w tym miejscu do tragicznych w skutkach wypadków drogowych (ten szczegół może mieć znaczenie). Punkt znajduje się przy drodze międzynarodowej E30; czarny punkt znajduje się 10 km za Siedlcami jadąc w kierunku Terespola na wysokości wsi Zdany i Zbuczyna Poduchownego. Polonez zwalnia widząc tablicę z czarnym krzyżem, ale nagle nad jezdnią w odległości kilkudziesięciu metrów przelatuje coś... dużego, metalowego i błyszczącego! Kierujący samochodem pan Maciej jest przekonany, że jakieś dzieciaki sobie urządziły zabawę polegającą na... rzucaniu gigantyczną miską. W chwilę później gaśnie silnik Poloneza. Jest jednak jeden szczegół, który nie powinien ujść naszej uwadze. Oto za Polonezem jedzie samochód na rosyjskich numerach, osobowy mikrobus. I w tej samej chwili także gaśnie mu silnik! Obaj kierowcy wysiadają z samochodów, podnoszą klapy od silnika i próbują uruchomić auta. W tym czasie pan Zbyszek wychodzi z samochodu. W ręku trzyma aparat – okazja jest znakomita! Oto na bezchmurnym niebie widać smugę kondensacyjną po odrzutowcu. Niewiele się namyślając zaczyna wykonywać zdjęcia, ale nagle dostrzega coś dziwnego powoli przesuwającego się nad polem. Obiekt jest duży, ma ponad dwa metry średnicy i przypomina dwie miski zespawane krawędziami! Jest metalowy – od jego odbicia odbija się słońce. Nie słychać żadnego odgłosu silnika, nie widać też żadnego dymu, ale... zaczyna wiać bardzo silny wiatr! To też istotne, gdyż tak silnego wiatru tego dnia nie było. Pan Zbyszek zaczyna wykonywać fotografie niezidentyfikowanego obiektu. W pewnym momencie UFO zaczyna się wznosić i błyskawicznie odlatuje. W sumie „dwie miski” wykonywały ewolucje wokół aut przez prawie 8 minut! Kiedy obiekt znika – silniki obu aut bez problemu odpalają.
Potraktujcie ten artykuł jako jedynie wstęp do tej sprawy. Mamy przed sobą jeszcze wiele pracy, kompletujemy materiał, ale już teraz możemy powiedzieć rzecz najważniejszą – ta historia wydarzyła się naprawdę!


Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika


CAŁY ARTYKUŁ

  • 0

#2 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 06 03 2006 - 17:43

Noo to jest cos. Chcialbym zobaczyc takie cos na niebie :D Ciekawe jak duze bylo ich zaskoczenie gdy to cos zobaczyli :D

  • 0

#3 mendoza

mendoza

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 06 03 2006 - 18:06

eee i tak w to niewierze :D
  • 0

#4 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 06 03 2006 - 18:31

Mam takie garnki w domu
  • 0

#5 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 06 03 2006 - 18:34

Mam takie garnki w domu

Teraz tylko je skleic i znalezc jakis czarny punkt na drodze :] I bedzie zabawa :D Tylko musisz jeszcze cos wytrzasnac zeby w autach gasly silniki i zeby zadne lampki w nich nie swiecily :D
  • 0

#6 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 06 03 2006 - 18:35

Mam takie garnki w domu


marshall to do dziela rob zdjecia ufo jak ci cos wyjdzie podobnego to przestaje wierzyc w to
  • 0

#7 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 06 03 2006 - 18:41

Pic na wode, fotomontaż :D
  • 0

#8 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 06 03 2006 - 18:48

Heh co do poprzedniej wypowiedzi to nie popadnijcie w zludzenie ze ja w to nie wierze :D
Tylko wypowiedz tego goscia - kierowcy mi sie nie podobala :] Tak po wiesniacku mowil i slowa urywal :] Cos z tym nie ttak bylo :]
  • 0

#9 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 06 03 2006 - 19:00

Ale serio mam takie garnki :D moge wam dac zdjecie jak nie wierzycie :D
  • 0

#10 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 06 03 2006 - 19:05

No to zapodaj :]
  • 0

#11 SkooRo

SkooRo

    Początkujący

  • 22 postów

Napisano 06 03 2006 - 20:17

Wiecie wchodzę przed chwilką do kuchni a tu dwa takie mi nad głową śmignęło lol pobiegłem po aparat i dorbałem obcych jak przelatywali na tle tapety...
A na poważnie zrobiłem to w ciągu 3 minut i 47 sekund - bez ściemy z zegarkiem w ręku, gdybym miał to zrobić porządnie skleiłbym te dwie miski, zawiesił na żyłce i w dzień przy ładnym słoneczku pstryknął, zaraz potem kolejna fotka pustego nieba a potem pobawiłbym się z dokładnym wkluczowaniem na Corelu :D
Dołączona grafika

  • 0

#12 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 06 03 2006 - 20:23

zawiesił na żyłce


Nie mialbys na czym tego powiesic w szczerym polu :D

  • 0

#13 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 06 03 2006 - 20:36

ale mógłbym zawiesić w blueboxie i ladnie wyciac :D a gdyby bluebox byl na świerzym powierzu to rzaden problem nawet z oswietleniem :D
  • 0

#14 SkooRo

SkooRo

    Początkujący

  • 22 postów

Napisano 06 03 2006 - 20:38

Nie mialbys na czym tego powiesic w szczerym polu Wink

czytaj dokladnie, zrobiłbym 2 zdjęcia...

Kiedyś widziałem chyba na discovery program o gościach, którzy z nudów robią setki takich zdjęć a co najważniejsze bardziej dopracowanych i ciekawszych... Zawsze śmieszy mnie dziwnie niska rozdzielczość zdjęć z bardzo dobrych aparatów, przecież można zamieścić pełnowymiarową fotkę a nie jakieś 400x300 pixeli... no ale wtedy widać malarskie szczegóły :D
  • 0

#15 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 06 03 2006 - 20:47

ale mógłbym zawiesić w blueboxie i ladnie wyciac

Jak bys to zrobil w blueboxie to nie mialbys ladnych i dosc dokladnych odbic horyzontu, swiatla itd. A poza tym:

Jeżeli zdarza się natręt, który wykonał jakieś dziwne zdjęcia i bez najmniejszego wyczucia, z pełnym chamstwem pokazuje zdjęcia każdemu, kto się tylko mu pod rękę podwinie, to takiego człowieka... powiedzmy – trzeba traktować z dystansem. Niestety, zdarzają się takie przypadki, czasami prawie na granicy choroby psychicznej... Tu mamy sytuację wprost przeciwną – autor zdjęć chce, żeby mu dać święty spokój.

Cytat z tekstu o UFO w Czarnym Punkcie :]
  • 0

#16 SkooRo

SkooRo

    Początkujący

  • 22 postów

Napisano 06 03 2006 - 20:53

Cytat:  

Jeżeli zdarza się natręt, który wykonał jakieś dziwne zdjęcia i bez najmniejszego wyczucia, z pełnym chamstwem pokazuje zdjęcia każdemu, kto się tylko mu pod rękę podwinie, to takiego człowieka... powiedzmy – trzeba traktować z dystansem. Niestety, zdarzają się takie przypadki, czasami prawie na granicy choroby psychicznej... Tu mamy sytuację wprost przeciwną – autor zdjęć chce, żeby mu dać święty spokój.


.... taaaa nie ma jak dobry tekst na uwiarygodnienie bajki :mrgreen:
  • 0

#17 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 06 03 2006 - 20:55

.... taaaa nie ma jak dobry tekst na uwiarygodnienie bajki Mr. Green

Dobry i prawdziwy :D
  • 0

#18 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 06 03 2006 - 21:09

A dajcie wy mi wszyscy święty spokój...
  • 0

#19 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 06 03 2006 - 21:25

Ale nikt Cie nie neka ani nic w tym stylu :] To jest bardzo kulturalna rozmowa na temat zdjec UFO zrobionych w polsce :D
  • 0

#20 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 07 03 2006 - 16:02

zyjemy w wolnym kraju w kotrym kazdy moze wierzyc w co chce i w co niechce wierzyc ja tam wierze w obce cywilizacje

Dołączona grafika

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych