Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia UFO, jakich nie widział świat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
99 odpowiedzi w tym temacie

#41 timmy

timmy

    Zaawansowany użytkownik

  • 624 postów

Napisano 10 06 2008 - 18:48

ja tam nie wierze w UFO!

  • 0

#42 komarek17

komarek17

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 12 07 2008 - 13:30

ja wierze!!!jak wytlumaczsz piktogramy????czlowiek tego nie zrobi!!albo statek wisi w powietrz lamy sie zapala a go juz nie ma!!co powiez mi ze to nowy rodzaj samolotu i tak nie uwierze ja widze u siebie prawie zawsze po 11-1 jak taki talerz leci na niebie i nagle zniknie!!kolega tez widzi jak wyjdzie na balkon nad lasem jak jakis statek sie znizyt uniesie zrobi maly ruch w prawo i tylko widzi kreske jak poleciala w gore!Dołączona grafika!(mozesz sobie myslec ze jestem chory)ja widze to na wlasnie oczy!!

ja wierze!!!jak wytlumaczsz piktogramy????czlowiek tego nie zrobi!!albo statek wisi w powietrz lamy sie zapala a go juz nie ma!!co powiez mi ze to nowy rodzaj samolotu i tak nie uwierze ja widze u siebie prawie zawsze po 11-1 jak taki talerz leci na niebie i nagle zniknie!!kolega tez widzi jak wyjdzie na balkon nad lasem jak jakis statek sie znizyt uniesie zrobi maly ruch w prawo i tylko widzi kreske jak poleciala w gore!Dołączona grafika!(mozesz sobie myslec ze jestem chory)ja widze to na wlasnie oczy!!

ja wierze!!!jak wytlumaczsz piktogramy????czlowiek tego nie zrobi!!albo statek wisi w powietrz lamy sie zapala a go juz nie ma!!co powiez mi ze to nowy rodzaj samolotu i tak nie uwierze ja widze u siebie prawie zawsze po 11-1 jak taki talerz leci na niebie i nagle zniknie!!kolega tez widzi jak wyjdzie na balkon nad lasem jak jakis statek sie znizyt uniesie zrobi maly ruch w prawo i tylko widzi kreske jak poleciala w gore!Dołączona grafika!(mozesz sobie myslec ze jestem chory)ja widze to na wlasnie oczy!!

  • 0

#43 Lich-koś

Lich-koś

    Who doesn't like chocolate rain?

  • 126 postów

Napisano 27 10 2008 - 15:38

Ten to już jakiś kompletny ufolud... 0 postów i jeszcze 3 razy to samo... Jakieś combo robi czy co? :)

A ja uważam że na pewno coś jest innego poza nami we wszechświecie. Ale nawet to ich środek transportu musiałby mieć coś w stylu teleportacji bo prędkość światła przy takim wszechświecie to za mało :)
  • 0

#44 wiktor185

wiktor185

    Początkujący

  • 18 postów

Napisano 10 11 2008 - 19:31

Ja nie wierze w te bajki.
  • 0

#45 db45

db45

    Emerytura

  • 945 postów

Napisano 23 11 2008 - 20:15

Takie fotki jak dał moge zrobić w 5 minut w photoshopie... bzdura
  • 0

#46 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 23 11 2008 - 21:29

Bzdurą jest Twoja ignorancja.

//Bardock, czy ja ignoruję? Wyraziłem tylko swoje zdanie, że jest to kolejny fałszywy dowód na istnienie UFO. Więc czemu uważasz, że bzdurą jest moja ignorancja?
//diablo

  • 0

#47 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 09 08 2009 - 16:28

Ten to już jakiś kompletny ufolud... 0 postów i jeszcze 3 razy to samo... Jakieś combo robi czy co? :banana:

A ja uważam że na pewno coś jest innego poza nami we wszechświecie. Ale nawet to ich środek transportu musiałby mieć coś w stylu teleportacji bo prędkość światła przy takim wszechświecie to za mało ^_^


A po co komu teleportacja wystarczy hiper napęd ^_^
  • 0

#48 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 09 08 2009 - 21:46

Czy wy naprawde wierzycie w Boga?*
Mi sie nie bardzo chce w to wierzyć. Wole wierzyć w swoje racje. A według mnie ludzie nie mogą być takimi [beeep]onymi szczęściarzami i być sami w czymś co praktycznie nie ma końca. A ludzie nie są szczęściarzami, bo ja jakoś jeszcze w lotto nie wygrałem.


____
* Jeśli ktoś wierzy w Boga i Pismo Święte, to powinien odrzucać myślenie o tym, że ktoś oprócz nas jest.
Przecież jest "Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię" I jeszcze ziemię małą literą (czyli nie jako planetę). Nic nie jest wspomniane o tym, że stworzył coś poza tym.
  • 0

#49 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 10 08 2009 - 09:15

To nikt Ci nie powiedział jeszcze, że Pisma Świętego się nie czyta dosłownie?

//A Tobie nikt nie powiedział, że nie cytuje się wypowiedzi bezpośrednio nad Twoją. eun

Użytkownik eunstachy edytował ten post 10 08 2009 - 13:02

  • 0

#50 Gość_DoctorMofisBACK_*

Gość_DoctorMofisBACK_*

Napisano 05 01 2010 - 19:11

Eros zrobiony przez (nie pamiętam nazwy) satelitę na misji Mars & Ziemia [Potwierdzili że to nie dzieło ludzkie]
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

#51 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 06 01 2010 - 18:12

A wytłumaczcie mi dlaczego dowody na istnienie kosmitów i ufo, są zawsze w takiej niskiej jakości? Ktoś po prostu nie chce, aby zauważyć fotomontaż na dużym rozmiarze.

  • 0

#52 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 06 01 2010 - 23:57

Ludzie są jeszcze zbyt ciemni, aby obce rasy w ogóle się nam ukazały.
Do tego czasu miną jeszcze zapewne dziesiątki lat, aż rozwiniemy trochę bardziej naszą technologię.
Ci co uważają, że we wszechświecie są sami, to wielki krzyż na drogę i najlepiej do kościoła się modlić..

  • 0

#53 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 07 01 2010 - 12:11

A wytłumaczcie mi dlaczego dowody na istnienie kosmitów i ufo, są zawsze w takiej niskiej jakości? Ktoś po prostu nie chce, aby zauważyć fotomontaż na dużym rozmiarze.

Bo nikt nie zabiera na spacer aparatu fotograficznego z obiektywem o półmetrowej średnicy.

Do tego czasu miną jeszcze zapewne dziesiątki lat, aż rozwiniemy trochę bardziej naszą technologię.

Sprawę tłumaczy nam ogólna teoria względności Einsteina. Ponieważ w naturze nic nie może poruszać się szybciej niż światło (300 tys. km/s), a odległości kosmiczne są - że tak powiem - duże, to nie mamy szans wyruszyć nigdzie dalej. Obca cywilizacja, nawet jeżeli mieszka niedaleko nas, również nie jest w stanie pokonać równania E=mc^2 (aby materia poruszała się z prędkością światła, potrzebujemy nieskończonej energii).
Najbliższa gwiazda znajduje się w odległości 4 lat świetlnych od nas (czyli około 40 bilionów kilometrów). Gdybyśmy wysłali w tamtą stronę wiadomość, na odpowiedź czekalibyśmy 8 lat, przy założeniu że nasi kosmiczni koledzy umieją ją rozkodować i odczytać.

Ci co uważają, że we wszechświecie są sami, to wielki krzyż na drogę i najlepiej do kościoła się modlić..

Mądre zdanie Celku. Wszechświat ma tyle galaktyk i układów słonecznych, że gdzieś musiało powstać coś co się rusza. :P
  • 0

#54 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 07 01 2010 - 12:23

Prędkość światła to nie jedyna droga podróży międzygalaktycznych.
Co z tunelami, które zaginają przestrzeń? Przecież wiadomo, że one istnieją.
Na Świecie ludzie nawet nad tym pracują. Może za kilkaset lat ludzkość opracuję już taką technologię.
  • 0

#55 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 07 01 2010 - 12:35

Co z tunelami, które zaginają przestrzeń? Przecież wiadomo, że one istnieją.

What? :P Skąd niby o nich wiadomo?
Proponuję poczytać książkę Stephena Hawkinga "Krótka historia czasu", 180 stron tekstu we względnie przystępny sposób tłumaczy naturę wszechświata. Czasoprzestrzeń może być zaginana tylko przez obiekty o potężnej gęstości (czarne dziury i gwiazdy neutronowe). Jest wtedy niejednorodna, ale wciąż jest ciągła. Umysł tak potężny jak Hawking twierdzi, że nie jest w stanie wyobrazić sobie nawet czwartego wymiaru, więc nie wiem skąd ten pomysł z tunelami.

U nas na Świecie ludzie nawet nad tym pracują. Może za kilkaset lat ludzkość opracuję już taką technologię.

Jak to ładnie ktoś powiedział: "wyżej niż d**a nie podskoczysz". :P

// edyta:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tunel_czasoprzestrzenny

Tunel czasoprzestrzenny (ang. wormhole) - początkowo też nazywany most Einsteina-Rosena - to hipotetyczna właściwość topologiczna czasoprzestrzeni będąca rodzajem "skrótu" pomiędzy co najmniej dwoma obszarami wszechświata lub rodzajem mostu łączącego wszechświaty.

"Hipotetyczna" - to dość duże słowo.
  • 0

#56 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 07 01 2010 - 12:36

A jak niby ktoś kto jest z tępego gatunku może cokolwiek sobie wyobrazić..
U Nas hipoteza dawno już powstała http://pl.wikipedia.org/wiki/Tunel_czasoprzestrzenny
Nikt nie powiedział, że jest to pikuś.. Ale rasy starsze od Nas o tysiące lat... U Nas to nadal nie jest możliwe i nawet nie potrafią sobie tego wyobrazić.
Bo jesteśmy zbyt młodzi.. Skoro nie wierzycie , że taka technologia jest do osiągnięcia i, że we wszechświecie inne Światy umieją z niej korzystać to już Wasza sprawa.
Kiedyś nikt sobie nie wyobrażał fal mikrofalowych i też się z tego śmiano.. Nie wspominając już o teleportacji, która miała już swoje pierwsze testy.
  • 0

#57 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 07 01 2010 - 12:43

Generalnie sama teoria jest interesująca i pobudza wyobraźnię, ale ciągle pozostaje w strefie opowiadań sci-fi. Wracając do tematu UFO - to technologia latającego talerza jest dla nas dużo łatwiejsza i wg mnie są to ludzkie wynalazki. O piktogramach napisał Focus, całkiem spory artykuł. Ludzie robią je dla zabawy, albo dla sztuki.
  • 0

#58 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 07 01 2010 - 12:48

Łatwiejsza jak łatwiejsza. Nadal pozostaje kwestia silnika opierającego się na antygrawitacji.
Obecnie są to tylko i wyłącznie ludzkie testy, dlaczego nie UFO? (czyt. wyżej o Naszej rasie)
Chyba, ze sobie faktycznie od czasu do czasu przylatują Nas przebadać, bo może pierwszy raz na Nas natrafili.
  • 0

#59 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 07 01 2010 - 15:28

Pewnie niektórzy z nich, ale nie nasi rybowaci przyjaciele zwani przez Dogonów Nommo, a przez Sumerów Enki, którzy ponoć wiele lat temu przylecieli w "Płonącej Arce", a na niebie był wielki rozjarzony obiekt. Ponoć byli paskudni (no w końcu czego oczekiwać od stworzeń morskich), ale przylecieli nas ucywilizować i ponoć pochodzili z Syriusza C, a Dogonom powiedzieli o Syriuszu B. Do Syriusza mamy jakieś 8700000 lat świetlnych czyli nasi przyjaciele musieliby lecieć baaaaardzo długo, albo obalić teorię względności.
  • 0

#60 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 07 01 2010 - 15:43

Oczywiście, że potrafią to obejść. Prędkość światła dla niektórych może być już archaiczną metodą podróży.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych