Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory (22 użytkowników oddało głos)

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#61 Jochnka

Jochnka

    Selfie

  • 356 postów

Napisano 26 06 2010 - 12:41

Ponieważ każdy sądzi, że jest najmądrzejszy, a jego kondydat to jedyny słuszny wybór, a ci którzy go nie popierają to osły :)

A czy ja mówię, że jesteście osły?

  • 0

#62 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 26 06 2010 - 12:55

:) To taka przenośnia była... czemu Ty tak wszystko dosłownie traktujesz.

  • 0

#63 Jochnka

Jochnka

    Selfie

  • 356 postów

Napisano 26 06 2010 - 13:03

Śmieję się :)
  • 0

#64 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 28 06 2010 - 20:53

Wiecie co, mam przeczucie że Kaczyński wygra - to jest nawet pewne. Wystarczy, że pan z radia rzuci hasło na kogo głosować. Dlatego w dzień wyborów apeluję: bądźcie patriotami i schowajcie dowody osobiste babciom. :P
  • 0

#65 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 30 06 2010 - 17:55

Dzisiaj debata numer dwa, zobaczymy co z niej wyniknie.
  • 0

#66 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 30 06 2010 - 18:00

Puste gadanie i wciskanie kitu jak zawsze....
  • 0

#67 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 30 06 2010 - 18:19

Jakub, czy jak cie tam zwą te hasła było modne i siane przez POkemonów 2 lata temu. Skoro jeszcze nie dorosłeś to skończ pisać takie pierdoły i pacnij w kącie niemca po kasku może ci skapnie...rozumu.
  • 0

#68 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 30 06 2010 - 19:14

Może podasz jakieś argumenty towarzyszu SW za swoim "kandydatem , bo jak narazie to tylko odpierasz ataki forumowiczów w jego strone

co on właściwie takiego zrobił że go tak popierasz

Bo ja to właściwie patrzeć na niego już nie mogę

i niecierpie pieniaczków celowo zaczynających każde złowo z po POwiększając celowo te litery - co to ma na celu ?

Użytkownik unitrax edytował ten post 30 06 2010 - 19:16

  • 0

#69 Jochnka

Jochnka

    Selfie

  • 356 postów

Napisano 30 06 2010 - 19:54

Ale Komora jest jeszcze gorszy...... Wydawać kasę na głupi telefon. Powinien rzadziej sobie pozwalać na bawienie się aplikacjami jego.
  • 0

#70 Damian_im2

Damian_im2

    Cosmo + pakiet biznes.

  • 1 508 postów

Napisano 30 06 2010 - 20:59

Ja również się zastanawiam o co jej chodzi :P
  • 0

#71 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 30 06 2010 - 21:12

Towarzysze głosowali na Napieralskiego, farbowani towarzysze i liberałowie są za komorowskim. Argumenty pisałem kilka postów wcześniej.
Rozumiem,ze jesteś dobrym duszkiem i forumowym adwokatem ludzi, którzy popierają tego samego kandydata co ty?
Skoro masz problemy emocjonalne/zdrowotne na widok polityków w tv to może YT, NK ci przypasuje ewentualnie Vive słuchaj albo CKM czytaj.

Użytkownik sw29l edytował ten post 30 06 2010 - 21:15

  • 0

#72 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 30 06 2010 - 21:55

Skończcie to bo pieprzycie wszyscy za przeproszeniem bzdury...


A Ty Dżonka nawet nazwiska nie umiesz poprawnie napisać..

  • 0

#73 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 30 06 2010 - 22:34

by" jackass "A głosujcie sobie na Kaczora jak chcecie mieć jeszcze gorzej , jeden wielki rozpiździel."

Ciekawe kto tu "pierdzieli". Swoją drogą ciekawe argumenty przedstawiasz. Dalej szukasz pracy i czekasz na 2 Irlandię?

Użytkownik sw29l edytował ten post 30 06 2010 - 22:36

  • 0

#74 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 30 06 2010 - 22:50

Towarzysze głosowali na Napieralskiego, farbowani towarzysze i liberałowie są za komorowskim. Argumenty pisałem kilka postów wcześniej.
Rozumiem,ze jesteś dobrym duszkiem i forumowym adwokatem ludzi, którzy popierają tego samego kandydata co ty?
Skoro masz problemy emocjonalne/zdrowotne na widok polityków w tv to może YT, NK ci przypasuje ewentualnie Vive słuchaj albo CKM czytaj.

płakłę jak to czytałę , płakałem ze śmiechu .
Ty na serio masz coś do mnie ? Wiesz wisi mi to , każdy jeden osobnik który zagłosuje na bronka za moją propagandą jest więcej wart niż te obelgi jakie we mnie ciskasz .
krytyka jest dobra tylko jeśli jest konstruktywna JKM który to ma najwięcej z moimi poglądami wspólnego (lecz nie do końca) odpadł, pozostał mi jedynie bronek

"Trolling is an art" jak ja moim działaniem mogę choć w promilach naśmiecić to to zrobię , bo może to zmieni pojmowanie ludzi . Nic nie trace na tym że pójdę na Bronka głosować . Wydaje mi się on inteligentniejszy od kaczki poprostu. Nie mam ochote oglądać jej po raz któryś z rzędu w TV , chcę by odeszedł , może jak przegra to odejdzie jednakże puki nie przegrał jest o co walczyć . Poprostu . TY się możesz w polityke bawić ja nie zamierzam , ja jedynie cieszę się iż moim zachowaniem zmieniłem zdanie wielu . Nie zagłosują na kaczke natomiast na bronka tak

idea jest nieśmiertelna. Moje marzenie traktuje jak coś oczywistego, wspaniały plan na przyszłość kierujący moje zachowania pragnące dojść do czegoś w życiu


idealnie ten cytat oddaje reszte

licze na wymiane pogladow nie zaś na wycieczki osobiste w ktorych musiałem odpowiedziec tym samym
  • 0

#75 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 01 07 2010 - 07:55

Niby co ja mam do ciebie mieć? Podjąłeś temat, który nie był do ciebie kierowany i teraz twierdzisz, że to ja ciebie atakuje? Jesteś dorosłym człowiekiem i masz prawo obstawać za kim chcesz ale jak chcesz ze mną dyskutować o faktach i prawdzie skoro twierdzisz, że siejesz propagandę? Ciesze się, że jesteś na tyle rozgarniętą osobą, że potrafisz docierać do ludzi rozwiniętych emocjonalnie i nakłonić ich do zmiany w zachowaniu.
Tego cytatu za bardzo nie rozumiem w całej tej pogaduszce ale faktycznie - każdy ma swój świat.
  • 0

#76 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 01 07 2010 - 08:32

Co do mnie. Nie uważam, że Komorowski to doskonały kandydat, ale lepszy od Kaczyńskiego. Ja ciągle nie rozumiem co wy widzicie w Kaczyńskim, to człowiek pierwszy do kłótni, zarozumiały i...hamski. Wy wierzycie w jego przemianę? Tylko teraz udaje, że tak powiem ''grzecznego'' - ale w środku to nadal ten sam człowiek zdolny do wszystkiego. Komorowski też ma swoje wady, np. podczas pierwszej debaty siedział jak w barze przy piwku, co oznacza że to ''luzak'', a prezydent powinien być poważnym człowiekiem.

Co do drugiej debaty. Zdecydowanego zwycięzcy nie było, chociaż można odnieść wrażenie że był nim Kaczyński - doskonale się przygotował i ciągle wyjmował ''haki na pana naprzeciwko'' spod biurka. Natomiast Komorowski, on cały czas chciał być zgodny (pewnie udawał), był też przygotowany i odpowiadał dość inteligentnie.
  • 0

#77 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 01 07 2010 - 08:36

np. podczas pierwszej debaty siedział jak w barze przy piwku, co oznacza że to ''luzak'', a prezydent powinien być poważnym człowiekiem.



Nie rozumiem takiego podejścia, dlaczego ? Przecież prezydent to nie ksiądz. :P
  • 0

#78 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 01 07 2010 - 08:43

Tak, ale to osoba która reprezentuje nasz kraj i powinna stosować się do wszystkich zasad kultury.
  • 0

#79 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 01 07 2010 - 08:49

To że jego nakryli nie znaczy że np. Tusk czy inni polscy ziomkowie nie piją.

Jeśli nie dojdzie do tego że przyjdzie zachlany w trupa i będzie robić konferencję, pokazywać prawdziwy obraz polski, nie wydaje się to niegrzeczne.
  • 0

#80 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 03 07 2010 - 10:03

Mam przeczucie, że wygra Kaczyński...:P
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych