Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wybory (22 użytkowników oddało głos)

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 Jochnka

Jochnka

    Selfie

  • 356 postów

Napisano 23 06 2010 - 12:54

Tyle, że on by nie umiał rządzić krajem.

  • 0

#22 Parry

Parry

    Kobieciarz

  • 325 postów

Napisano 23 06 2010 - 14:09

Oczywiście, że na siebie bym głosował. Co za pytanie :)

  • 0

#23 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 23 06 2010 - 17:17

Nie śmiejcie śię z Pudziana , ostatnio zrobił magistra a teraz robi doktorat. Nie żartuje mówię poważnie pisali o tym w gazetach
  • 0

#24 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 23 06 2010 - 17:26

No to może serio na prezydenta wystartuje za 4 lata.
  • 0

#25 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 23 06 2010 - 17:38

Na bank będzie wybrany przez lekomanów i neo, wystarczy obiecać łatwe recepty, legalizacje zielska i tyle koksu ile każdy zdoła unieść.
  • 0

#26 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 23 06 2010 - 17:59

Co do zioła to już dawno powinno być legalne :)
  • 0

#27 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 23 06 2010 - 18:07

Też tak sądzę, a jak nielegalne to i papierosów powinni zakazać.
  • 0

#28 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 24 06 2010 - 08:54

Tak pokrótce jeszcze dodam... http://komixxy.pl/140672/Wybory

Użytkownik Celdur edytował ten post 24 06 2010 - 08:55

  • 0

#29 Jochnka

Jochnka

    Selfie

  • 356 postów

Napisano 24 06 2010 - 11:11

Polska zostanie pokerową gwiazdą.
Poker Face

Użytkownik Jochnka edytował ten post 24 06 2010 - 11:14

  • 0

#30 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 24 06 2010 - 19:13

ale tego badziewia to mogłaś już nie dawać ? może jeszcze dodasz justyne bimber : bejbe oł jeh !

Spoiler


Ja to powiem tak jak jedna osoba na idg- ta dyskusja tutaj to nie ma większego sensu kiedy większość dyskutantów nie ma prawa głosu , a więc i ich wpływ na wyniki jest żaden

Smutna prawda ale jedna osoba nazwała tutaj totalnego prawicowca Komorowskiego komuchem to tylko pokazuje niewielka wiedzę niektórych dyskutantów w pewnych tematach :)
  • 0

#31 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 24 06 2010 - 22:11

dobry tekst

  • 0

#32 Jochnka

Jochnka

    Selfie

  • 356 postów

Napisano 24 06 2010 - 22:24

Szkoda, że nie mogę nazwać Komara komuchem, bo nie mam właśnie wiedzy wystarczającej. Nie znam tego człowieka i póki nie zostanie prezydentem nie chcę o nim myśleć.

  • 0

#33 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 24 06 2010 - 22:36

Do poczytania : http://www.aferyprawa.com/index2.php?dzial=polityka&id=1015&p=teksty/show
  • 0

#34 Jochnka

Jochnka

    Selfie

  • 356 postów

Napisano 24 06 2010 - 22:55

Musimy więc trzymać kciuki za Jarosława Kaczyńskiego.
Komora bawi się w takie zabawy?! To my się powinniśmy bawić szarzy ludzie!
  • 0

#35 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 24 06 2010 - 22:55

PO czy PiS to prawica , SLD i pochodne partie to lewica

Komuniści byli z lewicy bo oni chcieli żeby wszystko było dla wszystkich PRL taki . Ale powiedzcie mi , z jakiej racji my mamy płacić ze swoich podatków za czyjąś niezaradność -

Są całe pokolenia , calusieńkie ludzi którzy są przez rodziców wychowywani by ciągnąć na garnuszku państwa , jak się ich spytasz co słychać to mówią "Ho , panie stara bieda" ale nic nie robią w kierunku żeby polepszyć swój byt .

Teraz są takie możliwości że poprostu ten nie pracuje kto nie chce , nie wierzę iż osoba która się stara nie znajdzie sobie pracy.
Następna grupa bezrobotnych to ludzie którzy zostali zwolnieni i nie chcą schodzić poniżej pewnego poziomu zarobkowego ( ja za tyle robić nie będe bo to jest poniżej mojej godności) A mi się wydaje że lepiej ponieść mały zysk niż nie robić nic i tracić

Dlaczego każdy młody człowiek jest przez państwo zadłużany na ogromne kwoty - każdy pracujący robi na rzesze emerytów , JKM dobrze mówi że cały ten ZUS to niebawem szlag trafi bo to jest dziwna jednostka , niby to sie mówi że każdy pracuje na własną emeryture a to tak nie jest bo sie robi na emerytury tych co teraz na niej są
to ja sie pytam w co poszły pieniądze tych co to zaczynali finansować do licha

W ameryce każdy ma wybór albo sobie opłacasz na własne konto emeryture - i wiesz że ta kasa jest twoja i ci jej nikt nie przeje , albo na bieżąco wydajesz i musisz do późnej starości pracować - ale to jest twój wybór a nie z góry narzucony wymóg

Naztępna sprawa to nfz, zastanówmy się nad leczeniem
Przecież jak jesteś chory to i tak za leki , leczenie , zabiegi musi płacić z własnej kieszeni jak chce mieć np. porządnie ręke zszytą , lub nie czuć nic podczas zabiegu - wtedy płacisz i masz
to psu na bude państwowy nfz , u mnie w mieście to jest taki szpital że strach tam iść , gdyby to było prywatne to nierentowna firma by poprostu upadła

kto jest przeciwny sprywatyzowaniu NFZ ? oczywiście znowu komuchy , mohery czyli grupy najbiedniejsze , stare zniedołężniałe

Powiedział bym tu coś co mi logika podpowiada ale to by już było mocno niepopularne stwierdzenie

bo w tym kraju się starcy kurczowo życia trzymają mimo że w wielu wypadkach niegodne oni i ubogie , schorowany zniedołężniały człowiek nie może nawet zadecydować o własnej śmierci - taki kult życia

Albo inna sprawa afery z aborcjami i innymi głupotami - ja bym to rozwiązał prosto , zgziła się , ma prawo do aborcji ale zdjęcie do lokalnej prasy
Bo jak dziecko ma być zdrowe to niby czemu je uśmiercać , albo opłata tranzytowa kilka tysięcy lub pod hipotekę , może wtedy by gumki lepiej z kiosków schodziły

Jeśli natomiast nowe życie , dziecko ma się urodzić z jakimiś wadami upośledzającymi jego funkcje- to postawmy się jako rodzice w roli tego dziecka jak będzie dorosłe , czy ono by chciało takie być .

Dawniej takie sprawy załatwiała natura sama , dzisiaj w takich szanujących życie krajach utrzymuje się zarówno starców mających gąbke zamiast mózgu , jak i dzieci które bez ludzkiej ingerencji by umarły

to wysoce niepopularne stwierdzenie , ale opowiem wam historie o wyspie i królikach , wstawiono na wyspę dwa króliki i one się tak mnożyły i jadły , mnożyły i jadły aż zaczęło brakować pokarmu , wtedy się stało nieuniknione- mocniejsze jednostki pozjadały/pozagryzały te słabsze

To się właśnie może stać , powiecie mi że ludzie to nie są zwierzęte- może i nie , ale są to organizmy żywe , a wszystkie żywe organizmy mają podstawowo takie same mechanizmy rozwoju

Najmocniejsze , najlepsze jednostki przetrwają i to właśnie daje zalążki ewolucji , jeśli zaś słabszy genotyp jest rozpowszechniany to sami wiecie jak to się kończy

założę się że jakby ludzie dowolnie się mieszali to w tej chwili napewno nie byłoby tylu różnych chorób - po części winę za to ponoszą już królowie , bo te patologie mnożyli się wewnątrz danej rodziny i nie zachodziła wymiana materiału genetycznego

teraz sobie weźcie to na logikę i przemyślcie- ja się mogę mylić, bo poruszyłem wiele kwestii z mojego punktu widzenia ważnych i zawarłem je w pigułce
  • 0

#36 sw29l

sw29l

    Charlie Don't Surf !

  • 1 958 postów

Napisano 25 06 2010 - 08:03

Delikatnie się rozpisałeś z przemyśleniami. Ale w kilku kwestiach się zgadzam co napisałeś. Kłamstwo zapodawane bezustannie przez TVN , Onet i GW robi wodę z mózgu małolatom i manipuluje nimi prostymi hasełkami i sloganami a prawdy trzeba uczyć i szukać w/z historii ale tu zaczynają się schody bo "myślenie boli" a do życia wnosimy tyle jak zostaniemy wychowani i jakie zasady zostaną nam wpojone.
  • 0

#37 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 25 06 2010 - 09:29

Musimy więc trzymać kciuki za Jarosława Kaczyńskiego.


Za niego ? a niech idzie w cholerę , menda idzie po trupach do celu.


Unix zgadzam się z częścią twojej wypowiedzi.

A propo NFZ i ogólnie szpitali i lekarzy to skąd takie ceny niektórych leków czy operacji ?? Chyba z kosmosu to wzieli , 200tys za operacje niby na co ta kasa ma pójść?? Przyjdzie lekarz zrobi operacje 8h i za to ktoś na płacić 200tys ? bo ja tego nie kumam , rozumiem lekarz dostanie za taką operacje 3tys zł ale na co idzie reszta ?? Ze niby lekarz za operacje chce 100k ? przecież on powinien za darmo życie ludzkie ratować tzn brać tylko stałą pensje bo to przecież jego zawód.
  • 0

#38 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 25 06 2010 - 09:50

Na długi, na długi szpitala.
  • 0

#39 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 25 06 2010 - 10:21

Za niego ? a niech idzie w cholerę , menda idzie po trupach do celu.


Brutek zgadzam się z częścią twojej wypowiedzi.

A propo NFZ i ogólnie szpitali i lekarzy to skąd takie ceny niektórych leków czy operacji ?? Chyba z kosmosu to wzieli , 200tys za operacje niby na co ta kasa ma pójść?? Przyjdzie lekarz zrobi operacje 8h i za to ktoś na płacić 200tys ? bo ja tego nie kumam , rozumiem lekarz dostanie za taką operacje 3tys zł ale na co idzie reszta ?? Ze niby lekarz za operacje chce 100k ? przecież on powinien za darmo życie ludzkie ratować tzn brać tylko stałą pensje bo to przecież jego zawód.


LOL widać się starzeję jak mnie z brutkiem mylisz,
Co do cen operacji tutaj sądze że to są opłaty za użytkowanie sprzętu medycznego i jego konserwacje, za utrzymanie szpitala , za to że przez te 8 godzin tylko ciebie kroi grupa lekarzy i innego przecież wtedy nie obsłużą , za materiały , protezy zastawki

Spoiler


Dalsza część opowieści , nudnej i w wielu wypadkach trudnej do akceptacji :)

Użytkownik unitrax edytował ten post 25 06 2010 - 10:46

  • 0

#40 fernandez

fernandez

    150% normy

  • 1 866 postów

Napisano 25 06 2010 - 10:21

na dlugi?? chyba zarty sobie robisz

dlugi to w tych szpitalach sami sobie robia, tylko patrza gdzie by tu kasy wiecej wziac - oczywiscie to jest generalizowanie, sa placowki calkiem dobrze zarzadzane
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych